SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3191
Witam ćwicze 6miesięcy i brałem jak narazie mono olimpa cykl trwał 6tygodni czy moge zrobić przerwe tylko 3tygodnie?Wiadomo teraz wakacje to chciałbym coś mocniejszego wziąśc moge wydac nawet do 200zł na odżywki ale żeby były mocne co proponujecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Kup sobie 2 małe puchy po 450g-akurat na pożądny cykl. 1 porcja (9gram) rano na pusty żołądek i druga porcja jakies 30min przed treningiem. W nie treningowe dni rano na czczo i jeszcze raz w odstępie kilku godzin w ciągu dnia(też na pusty żołądek)

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
rób standardowe przerwy

i ankieta działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3191
Nie potrzebna żadna ankieta pytam się normalnie jaką odżywke kupić i standardowe to znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Czyli przerwa 6 tyg.
Chesz cos mocnego,pewnie cchesz sie spompowac na plaze, to nitro II zarzuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Jak nie potrzebna ankieta to nie potrzebna Ci też żadna odpowiedź. Ta ankieta to nie jest po to, żeby sobie inni poczytali, bo są tacy ciekawscy tylko po to żeby mogli Ci doradzić. Innaczej doradza się osobie ktora jest wysoka i szczupła a innaczej osobie niskiej i otyłej. Znaczenie ma też twój wiek i staż na siłowni.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3191
Niezależy mi na sile chodzi mi własnie o spompowanie mięsni na plaże napiszcie wszystkie suple które mam kupić z odżywkami i transporterami;)

1 .WIEK: 17
2 .WAGA: 68
3 .WZROST: 173
4 .WYMIARY:
-Biceps: 33,5
-Klata: 100
-Udo: 52
-Talia: 80
5 .STAZ NA SILOWNI: 6miesięcy
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: mono z olimpu
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:70
-Przysiad:100
-Mc:130
11 . Czy masz dietę?Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Jesteś pewien co do diety? Poza ćwiczeniami są inne czynniki mające wpływ na przyrost masy. Najważniejszy z nich to dieta. Widze, że początkujący jesteś i coś mi się wydaje, że nie masz solidnej diety. Jak myślisz że od odżywek staniesz się zaraz wielkim bykiem to się mylisz. Musisz dużo jeść i ewentualne braki w diecie uzupełnij odżywkami węglowodanowo-białkowymi tzw. Gainery. Możesz do tego dołożyć kolejny cykl na mono po odczekaniu tych 6 tygodni. Żadne transportery nie są Ci potrzebne. A co do suplementów to jakieś witaminki dla sportowców sobie kup.

Przed tobą dużo pracy. Spompowane mięśnie na plaże to może dopiero za rok.

Zmieniony przez - przymszy w dniu 2008-05-30 15:50:18

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Pokaz zapotrzebowanie(ile kcal),wypisz wegle, bialka i tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3191
Ww-350g
b-130
t-70g

Niepytam się o diete tylko jakie suple kupić a dokładnie jaką kreatyne wiem że po kilku miesiącach niebęde bykiem ale mam kase i chce brać odżywki i chce coś mocnego typu storm lub własnie nitro co wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
początki dopiero, skup sie na żarciu

ładnie będzie szło

ale widze niecierpliwyś, już po cyklach,

imo nast jakieś dobre creapure, uniwersala np

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
z ta waga to raczej nie masz co pompowac miesni ;)

j/w koledzy pisza, miska i tyle lecisz ostro

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos Na Mase

Następny temat

MHP Glutamina SR

WHEY premium