SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzanie w odchudzaniu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2778

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

71 kg

Wzrost

190

Staż treningowy

1 miesiąc

Obwód pasa

70 cm

Obwód klatki piersiowej

90 cm

Obwód uda

53

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Rowerek , ćwiczenia , rozciągania , duży ruch w ciągu dnia

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nic

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Rowerek , basen , ćwiczenia rozciągające , pomki , bruszki itp

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nic

Wrażliwość na stymulanty

żadna

Możliwosci finansowe

100-200 zł

Cel/problem/opis

Chcę schudnąć z nóg oraz wyrzeźbić mięśnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tam jest dużo białka. A co mam jeść na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie musisz jeść posiłku specjalnie na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale np jak jem ostatni posiłek o 21.30-22 no a idę spać dopiero o jakieś 24-01 w nocy to co mam jeść? Chyba nie węgle ponieważ jak czytałem one bardzo otłuszczają w nocy, ale mogę się mylić - nie jestem specjalistą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Może być twaróg, ale nie musi- jajka, mięsa, ryby też są dobre. Uzupełnić można warzywami i produktami skrobiowymi w małych ilościach- trochę ryżu czy pełnoziarnistego chleba.

Tyje się od nadmiaru kcal. No dobra, to troszeczkę bardziej skomplikowane, ale jak masz dietę poniżej zapotrzebowania albo w okolicach to wystarczy nie łączyć produktów z bardzo wysokim ig z tłuszczami nasyconymi. Taka kolacja jak Twoja nie podnosi znacząco insuliny, a nieco jej wyższe stężenie nie wpłynie negatywnie na pierwszy, największy, peak hgh podczas zasypiania.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-07-05 14:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszcze jedno pytanie .

Pierw robić trening siłowy np hantle a później rowerek czy na odwrót?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Najpierw siłowy potem aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak już miałbym jeść twaróg to ile 125 gr czy cały 250 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
Venomd
A jak już miałbym jeść twaróg to ile 125 gr czy cały 250 ?


Zalezy ile chcesz dostarczyc Białka na noc organizmowi

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.Na czym lepiej ćwiczyć aby troszkę schudnąć z ud i wyrzeźbić nogi: Steper/Rowerek stacjonarny treningowy czy orbitrek (planuje kupić nowy sprzęt ponieważ rowerek na którym jeżdżę ma już około 5 lat i się rozpada).

2. Jak lepiej ćwiczyć (to jest tylko przykład nie prawdziwy trening).

a)3x10 biceps i później np 3x10 triceps
b)1x10 biceps 1x10 triceps / 1x10 biceps 1x10 triceps (na zmianę)

3. Jeżeli np wstanę rano i będę jeździł na rowerku to po ilu minutach spalam tłuszcz (oczywiście na czczo).

Dzięki za odpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wyłączam powiadomki, bo autor zaczyna zadawać coraz bardziej durne pytania. Zero inicjatywy, zero lektury, zero pracy własnej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan i Dieta

Następny temat

Problem nie rosne.

WHEY premium