SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping w młodym wieku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Witam.
Z góóóóóóóry zaznaczam ,że niemam 18 lat (będzie za pare miechów ) i niechce nic wcinać tylko poruszyć pewien temat :)
Otóż wszyscy na forach odradzają "młodym pakerą" wszelkie SAA czy PH nawet jeśli mają rozpalowane wszystko (dieta,suple,odblok itp.)

Z jednej strony mają racje ,bo wiadomo niszczy zdrowie ale jeśli ktoś chce coś więcej osiągnąć to IMO musi zacząć już w młodym wieku.Nikt mi nie powie ,że taki Arnold czy Ronnie czekał np. 21 roku życia żeby zjeść pierwsze 100tab. metki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw musisz zaczac walic kucca tyle co ja i smigac wszystkie dupy naokolo jak sie da brzmi latwo ale sam sie przekonasz jak to jest nieraz do 4 nad ranem trza orac jak gornik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko należy wykorzystać co się da bez koksów bo nie bedziesz robił takich cyklów sterydowych bo ich składały się z tylu środków że byś nie uwierzył a zwykłych zjadaczy kuraków na owe nie stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ankieta działu


A poza tym Arnold i Ronnie mieli osobistych trenerów, lekarzy i brali koks pod ich opieka. A mimo to często kończyło się nie wesoło (Arni bodajże 4 operacje serca). Więc pomyśl co będzie jak ktoś będzie brał poza kontrola w młodym wieku, oraz czy faktycznie coś się osiągnie, przecie jest kupa koksow na świecie a mimo to wybijają sie nie liczni.. a cała reszta z problemami zdrowotny zostaje sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ankieta w tym temacie ?
Faktycznie z ta opieką racja :)

4 operacje serca ? Ale to chyba powiązane z tym ,że on podobno sie urodził z wrodzoną wadą serca.W każdym bądź razie swoje lata ma (Bodajże 63 ? ) a jeszcze sie trzyma :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za młodu miał 2 odnośnie wady wrodzonej - niedomykalność zastawki (z 30% Polaków to ma) kolejne 2 po epizodach z SAA. A to, ze się trzyma to tylko dzięki $$$. Zobacz ilu w Polsce jest świetnych kulturystów, głodem może nie przymierają, ale lekko niema, a problemy ze zdrowiem wcześniej lub później wyjdą na jaw. Już pomijając sprawę z czego będą mieli emeryturę.. To jest w sumie gra vabank - albo zyskujesz wszystko, albo tracisz wszystko, a konkurencja jest spora i samo SAA zwykle nie starcza, trzeba też mieć gen, siłe przebicia i to coś.

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-06-06 18:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1942
tylko nie każdy kto bierze sterydy musi być zawodowcem. Niektórzy chcą być więksi bo mają taką sportową samo potrzebę i nie znaczy to że się szykują do zawodów bo coś biorą. Jak ktoś w wieku 17-19 lat weźmie sobie te 100 czy 200 mety to organizm mu się nie wyniszczy nie wiadomo jak przecież, a pozatym wątroba i tak się zregeneruje. Według mnie nie powinno się patrzeć, że np. Arnold miał tam ze 2 zawały od SA, bo on przyjmował w tydzień dawki większe, niż niektórzy na cały cykl, a jak ktoś tam zrobi sobie z raz na rok cykl z np.mety czy mety+teścia to świat mu się raczej nie zawali w przyszłości od skutków ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37714
Mój kumpel brał dece,ome,tren.metę miał ledwo co 16lat i to w pierwszym cyklu i na razie nie na rzeka trzy tygodnie temu miał 18-ste urodziny pił zdrowo i chyba dobrze się trzyma

Ja zacząłem 17 lat miałem już dwa lata dobrego treningu za sobą i się skusiłem na sok...w sumie strasznie słabo mi szło a kumple na SSA robili w 2 miesiące po 10-15kg masy i 30kg na siłę to się skusiłem...

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
spjerdolisz gospodarke hormonalna gdy jeszcze sama sie nie unormowala... ja zaczalem saa majac 24lata

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i wszyscy za SAA w młodym wieku mają poniżej 20 lat :D Ale spoko chłopaki z czasem zmądrzejecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37714
Jeszcze znam taki przypadek co koleś ładował deke i mete w 1 gim teraz ma już 19 lat i ma dziecko więc mu się nie zepsuł
każdy inny....

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
23-24 lata minimum, nandro jeszcze wyzej albo najlepiej wcale
Widzialem na debiutach w Australii 16-letnich lebkow, ktorzy latali lepiej porobieni niz niejeden z tego dzialu....ale oni wybrali swoja droge, maja sponsorow itd, cos z tego bedzie. Dla glupie przyszpanowania na plazy absolutnie nie warto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-boldek-cypion-tren pomoc w rozpisaniu cyklu

Następny temat

kilka pytan:)

WHEY premium