SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping i przygotowanie do zawodów - mlody wiek 18 lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 242 dni Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 253
Witam, na wstępie chce powiedzieć, że mam aktualnie ukończone 18 lat i wiem jakie skutki uboczne niesie ze sobą stosowanie dopingu ,tym bardziej w młodym wieku. Treningi kulturystyczne zacząłem od młodego wieku - 13 roku życia, za sprawą nienawiści do swojego grubego ciała. Latami sam dochodziłem i uczyłem się na swoich błędach poprzez różnego rodzaju głupie diety czy treningi, aż myślę że doszedłem do tego co jest odpowiednie dla mojego ciała, mianowicie jaka pula kalori i treningu najbardziej zmienia moje ciało.
Przygodne z dopingiem zacząłem w wieku 17 lat, po grubym reaserchu przy pomocy trenera. Był to Turanabol solo w dawce od 20mg do 50mg + osłonki na wątrobę w 12 tygodniu cyklu. W czasie cyklu chciałem go wykorzystać w 100% co też myślę, że przełożyło się na wygląd i samopoczucie. Dieta była dopięta na 100%, pełno warzyw, zero przetworzonej żywności i przedewszystkim różnorodność. Oczywywiscie korzystalem rowniez z suplementow jak omega 3, witamina d3 i k2 oraz magnez i cynk. W diecie Białko było na poziomie 3g, tluszcz w okolicy wagi - 78g (78kg), węgle rotowalem jak był trening wiadomo więcej, jak nie było - mniej. Trening robiłem pod kątem hmm. Po prostu potraktowałem ciało jak glinę, a siebie jako artystę. Tam gdzie uważałem, żeby dodać gliny (mięśni) tam ćwiczyłem więcej, toteż zależało mi na klasycznej sylwetce - wąskie biodra i szerokie barki z naciskiem na klatkę i bicepsy ( starałem się inspirować glownie sylwetką arnolda a takze Zyzza.) Cardio kręciłem zawsze bieganie lub jazda na rowerze - 4 - 5 x 30min w tygodniu. Dzięki czemu nie musialem narzekać na kondycje. Cykl na turanabolu zakończył się wynikami w labie. Wszystko wraz z morfologia było w jak najlepszym stanie. Przyszedł czas na 2 cykl od razu sustabol bodajże 250mg lub 300mg co tydzień, niestety eh, czułem się na nim okropnie. Miałem jazdy na psychice, nie chciało mi się nic nawet ćwiczyć, nie mogłem spać a sylwetka z estetycznej pomimo mojego zaangażowania zamieniła się w nasterydowana krowę, więc rzuciłem to zrobiłem badania po cyklu, który odbył się bez odbloku, bo trener mówił, że test mix po miesiącu iniekcji nie blokuje, mniejsza...

Ostatnie wyniki robione niecaly miesiac temu są także dobre. Wszystkie w widelkach łącznie z lh fsh, testosteron w górnych widelkach na poziomie 900. ( 2 tyg po zakończeniu cyklu na suscie był 600 także się podniosl), Od cyklu minęły 3 miesiące sylwetka jest mniejsza, ale o wiele lepiej wygląda niż przed cyklem.

I tu mam prośbę do użytkowników tego forum, tak wiem jestem jeszcze mlody, ale w głowie po realcji moich znajomych i rodziny na moją sylwetke w czasie cyklu, aktualnie pojawił mi się pomysł startu na zawodach. Jest to moje marzenie, które powoli kiełkowało w początkach moich treningów w wieku 13 lat. I teraz mam możliwość zalatwienia dosłownie ,każdej możliwej substancji dopingującej ze sprawdzonego źródła. Z góry mówię, że nie chce stosować jakichś końskich dawek albo jakichś środków typu trenbolon, bo wiem jak reaguje moje ciało na doping I w śmiesznie małych dawkach, np tego turanabolu, dzięki mojemu zaangażowaniu wykręciłem fajna sylwetkę i wiem ze wykręciłbym jeszcze lepszą. Nie ukrywam także że będąc na dopingu czułem się żywszy, pełniejszy energii a moje myślenie bylo pelne pozytywów i ostre jak brzytwa co inspirowało mnie do wielu rzeczy związanych np. Z biznesem czy sztuką nad którymi aktualnie zaczynam pracować:)

I tu mam kilka propozycji, o ktore chciałbym was się spytać, który cykl byłby najlepszy i najbezpieczniejszy?


Test prop 75mg e2d 1-8, później albo mostek albo zejscie plus odblok i dalej aż do zawodów.

Test cypio 200mg? E5d + pewnie exemestane ze względu na aromatyzacje 1-12 później mostek lub odblok i dodatkowy cykl.

Lub

Test enan/cypio 100mg + oral (metamabol/turanabol/winstrol) małe dawki nie wiem co przy takim cyklu brac ale chciałbym go także wziąć pod uwagę że względu na małe dawki testosteronu i małe dawki środków oralnych.

Powtórka z cyklu turanabol solo od 20mg do 50mg 1 - 12.

Do powyższych cykli ile brac hcg? Wygodniej byłoby mi brac co tydzień a także jak wyglądało by PCT? O ile opłaca się go robić ( mam na myśli mostek). Oraz, jaki lab byłby najlepszy?

Wie ktoś może jakie zawody i gdzie odbywają się dla juniorów? Kiedy to raczej bliżej lata tak?

Plus poleciłby jescze ktoś jakiegoś dobrego trenera który pomógłby mi osobiście spełnić mój cel? Samemu też oczywiście mogę, jednak co trener to trener, motywacja +50 haha :P


Poproszę o wyrozumiałość :)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi z niecierpliwością !







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 242 dni Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 253
@_gangsta- można się z tobą skontaktować na pv? Messenger albo instagram? Co do tego na sucho mam już 40 - 41cm no powiedzmy naturalnej po wspomaganiu :P byłbym bardzo wdzięczny za kontakt z Panem bo chciałbym się dopytać o więcej na temat cyklu ba propie oczywiscie wynagrodzę to Panu pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 242 dni Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 253
Zapomniałem wspomnieć. Wzrost 178
Waga na cyklu 78, aktualnie 75 przy około 12% Bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Ankieta działu to obowiązek żeby się dowiedzieć wszystko o Tobie.
A po za tym jeśli znajdziesz dobrego trenera (mam na myśli dobrego a nie patałacha jakiegoś) to on ciebie pokieruje w dobrym kierunku i przygotuje cie odpowiednio pod zawody.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Przykład zyza dobry bo typ zdechł przed 30 xd
Ten prop ma najwięcej sensu z 3 tygodnie przed zawodami dodać wino piramidką 20mg i co tydzień dodawać w górę i w ten ostatni tydzień wino solo obniżyć estro jakimś IA żeby jeszcze bardziej ubić retencję i powinno wystarczyć. (Ja bym leciał dłużej testosteron żeby jakiś efekt został na te zawody)
Najlepiej jak byś właśnie zabrał trenera który by ci to wszystko wyjaśniła w cztery oczy jak majonez mówi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
Jeden cykl nie da Ci sylwetki gotowej pod zawody. Dobrze wyglądasz jak na swój wiek, ale tu trzeba dłuższej pracy. Widziałbym tu minimum jeden 16 tygodniowy cykl masowy, nastawiony na poprawe glownie nóg, I potem dopiero przygotowania pod start.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Kolego nie wiemy też do jakiej kategorii chcesz się przygotować. Tak czy siak ja uważam że do pierwszych zawodów w tak młodym wieku przy ogarniętym trenerze zrobiłbyś formę bez saa. Jeśli mogę coś od siebie dodać to nie spiesz się i ćwicz bez dopingu, w tak młodym wieku masz piękny potencjał więc wykorzystaj to. Zrobisz jak uważasz. Jeśli chcesz wejść w ten temat to tylko z b.dobrym trenerem który cie nie ,,zepsuje"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Przy1993 ja to bym mu nawet dał cały rok na masę bo jak na teraz to co najmniej 4kg do zrzucenia i nic by z niego nie zostało na zawodach.
No chyba że to jest po prostu żeby mieć pamiątkę że się startowało bez aspiracji żeby wygrać niewiadomo jakim kosztem wtedy to co innego i siła z nim bo może się nasyci i wejdzie na naturala z powrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Dobra podstawa jest jak na 18lat ale szczerze to większość kulturystów nie robi cyklów a leci test 4 life. I cyklicznie dodaje inne środki.

Wrzuc testa ale rób badania. Kiepski nastrój na testo był pewnie spowodowany u ciebie wywaleniem innych hormonów.

I cierpliwości. Czeka Cie wiele lat treningów a kiedyś możesz stanąć na scenie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 242 dni Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 253
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Ile testa prop i w jakiej dawce ciągnąć przez ile tygodni? Te 75mg? Badania oczywiście zrobię i będą kontrolowane. Jeśli chodzi o masę to tak postaram się poprawić słabe punkty tak żeby wyszło jak najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
Jezeli trenujesz tyle czasu i zaczynasz przygode z dopingiem w tak mlodym wieku,miej na uwadze ze doping uzależnia i chcąc byc lepszym z czasem bierze sie wiecej,jak i rowniez dobor "artyleri srodkow" sie zwieksza,co w konsekwencji przy odpowiednim zangazowaniu(micha,trening,regeneracja) daje efekty ,jednak wyjałowi twoj organizm wczesniej co za tym idzie przy 30tce moga ale nie muszą pojawic sie problemy ze zdrowiem,a to jeszcze wciaz mlody wiek,a zycie plynie szybko.Nie chce umoralniac bo kazdy jest kowalem swojego losu,jednak mialbym to na uwadze zwazywszy ze jednak w tak mlodym wieku test winien byc wysoko.Przygoda z dopingiem to czesto jednak mimo wszystko one way ticket jezeli efekty sa naprawde zacne,a zdrowie jako tako domaga.Nie uwazam rowniez zeby trener ktory bedzie Cie prowadzil w tak mlydm wieku jezeli rozpisze Ci cykl,mial mocno na uwadze twoj wiek,a przedewszystkim twoje zdrowie.Mimo wszystko jak sie uprzesz to i tak zrobisz jak bedziesz uwazal,lecz miej to na uwadze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
Jezeli chodzi o cykl to sam prop 1-16 lub enan wystarczy.16tyg to takie min jak chcesz zbudowac cos trwalszego.Do tego Ia symex,cabaser.Badania przed,w trakciew celu doboru dawki ia i po cyklu(morfologia,watroba,nerki,lipidogram+hormony test,estradiol,prolaktyna)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mk 677 a choroby psychiczne

Następny temat

Pomocy :)

WHEY premium