SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 13
Witam, mam pytanie dotyczące cyklu, właśnie skończyłem walić propionat (100) 10ml, dawkowalem go przez 20 dni po 1ml co 2 dzień. Od razu po propku bez zadnych odblokow itp zacząłem bić cypionat (250) 1ml/co 5 dni + meta 30mg dziennie, jestem dopiero po 1 strzale tego cypka i po pierwszych dawkach mety, posiadam HCG oraz clomid i tu właśnie zaczyna się problem ponieważ nie wiem kiedy mam zacząć brać hcg i clomid, co ile dni i w jakich dawkach i na jakim etapie cyklu zacząć, proszę o radę kogoś obeznanego )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 13
Jaka ankieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94860 Napisanych postów 364856 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670270
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping i przygotowanie do zawodów - mlody wiek 18 lat

Następny temat

Odblok-Testosterone Enanthe 250mg-1ml

WHEY premium