SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping Humor.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Dobre ptahhu

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Ze dwa miechy temu wynuzyłem sie do kolesia który prowadzi moja siłownie że wcinam ECA . Oburzył sie na mnie strasznie że to szkodliwe i że on kiedyś wzioł i sie*****owo czuł po tym . zapytałem go ile to stwierdził że 6 tabletek przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Ale co wszytkiego po 6tabsow?

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
kiedys w technikum kolega podbil do mnie po paru mini cyklach typu 15 tescia 10 omki i 150 tabsach mety mial podobnych cyklize 3 w sumie w dobre 4 miechy i mowi mi tak: wiesz co ost****owo sie czuje boli mnie serce nie moge jesc pala nie staje jak powinna a ja nie wiem po czym?powiedzialem mu zeby tak duzo kawy nie pil.a co najlepsze cykle wypadaly przed wakacjami
w wakacje ostre libacje i spadki i tak w kolko.teraz juz chyba nie cwiczy bo odkryl "zielona milosc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CINE bo to ja wymyslilem zdziadkem na rosirze taki news. i rzenilismy go wszystkim tpakom. a wtedy co byles na rosirze to jestes pewien ze to nie ja doradzalem. a chlpocy megabarany wierzyly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
ufaaa niezle te opowiesci asz mi sie humor poprawił

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Ja slyszalem taka teorie ze winstrol jest bardzo niebezpieczny i wogole szkodliwy bo przeciez to jest wyciag z przysadki mozgowej GORYLA!!!!!! no

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1006
jeden z lepszych postow!! usmialem sie jak nigdy. slyszalem pare historii ale tych nic nie przebije!! ale o Koniu jest nalepsza!! pozdro:):)

ELETTI IN ELGARD GUARDIANI DEL FATO
OR SONO E SARANNO I VERI EROI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
dawajcie jeszcze !!!!! plisss

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
ja mam typa w klasie któremu po 2 tabletkach bułgarskiej mety i jednej wizycie na siłowni przywaliło 5 cm w łapie tak sie bujał jak by jawnie mu tyle przyszło :/ łapy na bok jak by motyle mu przeszkadzały głową ruszał jak by miał kaptury jak sk8 w bluzie masa i ciągle mówił że agresja mu podskoczyła mimo tego że do kogo sie nie przypruł dostawał blache :/ sytuacja miała miejsce w tamtym roku szkolnym a jego łapa nadal ma niecałe 34 w wzwodzie :/ ale garesja mu została

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia-Piwnica-Sasiedzi :/

Następny temat

Kulturysta robota

WHEY premium