SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dopasowanie czasu posiłków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
niestety jestem zmuszony pracować na pełny etat - 40h, nocki 18-2 i uczyć się jednocześnie- ok. 15h w tygodniu.

Przez ostatnie 3,5 miesiąca udało mi się zrzucić 13kg, aktualnie ważę 70kg przy 168cm, wcześniej dwa lata stażu na siłowni, coś udało się uratować, ale chcę wrócić do poprzedniej formy i wyglądu, a potem dążyć do tego żeby wyglądać jeszcze lepiej.

Dieta jest, cel jest, treningi są. MASA

Pytanie tylko, kiedy jeść?

Pon - piątek pracuję tak jak pisałem wyżej, jak mam wolny dzień to śpię, jak mam zajęcia to śpię 5-6h maksymalnie, dla mnie jest to wystarczająco.
Problem w tym, że próbowałem jeść 5 posiłków dziennie, a jak jestem w nocy w pracy to jestem kompletnie głodny i jem podjadam w pracy. Jak to mogę sensownie rozłożyć? Sobota i niedziela to nie problem, wolne dwa dni, zero pracy, obowiązków - z tym nie ma problemu.

Rozłożenie diety np. na 7 posiłków w dni pracujące ma jakiś sens?

Praca jest lekka, ale fizyczna, dużo chodzenia i nic więcej.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Jesz wtedy gdy jesteś aktywny, więc jeżeli bilans Ci się zgadza, to możesz jeść i 7 posiłków nie ma problemu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Oblicz zapotrzebowanie :https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapotrzebowanie kaloryczne: 2432kcal
Na diecie redukcyjnej leciałem na 2100kcal i chudłem 1kg na tydzień przy 2x treningu aero (90 min roweru, biegać nie mogę)

Dieta na zdjęciu. Warzyw nie uwzględniałem. Mięso kupuję regularnie u rzeźnika, bo smakuje pięć razy lepiej niż to z supermarketu, warzywa na targa z powodu jak wcześniej. Pewnie zdrowiej. Metody przyrządzania to zazwyczaj pieczenie (oliwy dodaję żeby kurczak nie był taki suchy) albo bardzo rzadko, ale się zdarza, smażenie.
Dodam, że zażywam ZMA, żeby czuć się lepiej przy takim nieregularnym trybie życia.
Od razu odpowiadam na pytanie kiedy trenuję? Wtorek, czwartek, sobota podstawowe fbw


.




Zmieniony przez - rdanilowski w dniu 2016-01-21 18:13:22

Zmieniony przez - rdanilowski w dniu 2016-01-21 18:19:15

Zmieniony przez - rdanilowski w dniu 2016-01-23 21:48:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dzieje się z mięśniami gdy robisz się głodny?

Następny temat

Lipoproteina- insulina

WHEY premium