SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia! Zdjecia!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Opis treningu poniżej zjdęć..




















Sprzęt na siłowni w 95% wykonany własnoręcznie 5% to 2 gryfy kupne :)Ciekawostka jest iż drążek wykonany jest z starej szkolnej ławki :P modlitewnik w całości wykonany z drewna jak i ławeczka na rozpiętki troche chęci dużo dobrej woli i siłownia jak się patrzy planujemy kupno łamanego gryfu i nowych hantli bardziej profesionalnych... Na siłce mamy tez TV oraz DVD dzięki któremu umożliwiliśmy sobie pracę nad partią mięśni brzucha poprzez ABS. Jest oczywiście sprzęt grający, tarcza z lotkami.. Pozdrawiam..





Nasz plan treningowy wygląda tak:

Poniedziałek: Barki, Motyl

-wyciskanie sztangi opuszczając ja przed siebie (siad)
-wyciskanie hantli na siedząco ruchem kwadratowym
-podciąganie na drążku w szerokim uchwycie nachwytem
-trzymanie sztangi i krążenia ramionami

-opad tułowia w przód, unoszenie sztangi do brzucha
-będąc oparty o ławeczkę podnosimy sztangielkę w gore
-ciągniecie na wyciągu dolnym w siadzie
- pchanie w dół drążka wyciągu górnego bez uginania łokci



Środa: Klatka, Biceps

-wyciskanie na ławeczce
-rozpiętki
-pompki szwedzkie
-podciąganie na drążku w podchwycie

-unoszenie sztangi
-modlitewniku
-podnoszenie hantli



Piątek: Plecy, Triceps

-ściąganie drążka na wyciągu górnym za plecy
-wyciskanie sztangi z za pleców
-podciąganie na drążku (głowa za drążkiem)
-w staniu podciąganie sztangi do brody z lekkim odchyłem)

-pompki francuskie
-wyciskanie hantla za głowa
-ściąganie sznura na wyciągu górnym
-prostowanie rak na ławce


Po każdym treningu wzmacniamy mięśnie brzucha poprzez 8-mio minutowe ćwiczenie ABS (w grupie raźniej)







Zmieniony przez - Wrzos18 w dniu 2011-01-20 22:59:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Gratki za to że wlasnorecznie .. jakbym umial też bym sobie coś zrobił czy zespawał :D Masz sogacza :D Ciesz sie siłka i przyrostem Pozdrawiam ..

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
hahs fajna siłka, i tv pooglądać idzie ;D, "Ciekawostka jest iż drążek wykonany jest z starej szkolnej ławki" , ja też mam nietypowy drążek bo z takiej rurki w autobusie, która można 3mać np w " miejscach stojących ", jakieś te długie gryfy wydają mi się za długie ale ostatnio mam tak ze wszystkim <rotfl>,a co do treningu to nogi gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
gryfy sa dobrej dlugosci mniej wiecej 180cm a co do nog to narazie nie posiadamy sprzetu ale w najblizszym czasie cos sie wykombinuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
tylko ćwiczyć, siłka domowa to super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
No Stary , masz tam wszystko , czego trzeba

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Moze masz jakis pomysl na sprzet ktory mozna wlasnorecznie zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1886
szacunek:)gdybyś nie napisał, że własnoręcznie zrobione to niedomyśliłabym się
Zazdrość mnie zżera- taką siłownię mieć w domu.. marzenie. Ja mam tylko 2 hantle po 4 kg, gumę do ćwiczeń i karimatę do brzuszków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
To moze warto by bylo poswiecic dziennie troche czasu i cos zrobic radzil bym sobie drazek zrobic na poczatek swietna sprawa no i przydaltne bardzo pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
A jeżeli nie sprawiłoby Ci problemu ,mógłbyś podać wszystkie wymiary modlitewnika ??? , oczywiście jeżeli Ci to nie przeszkadza :) . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
zapomnialem dopisac mamy jeszcze 2x 8kg na zdjeciu wyciagu sa nad czarnymi 10-tkami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
Naprawde fajna śiłka tak trzymac chłopaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie planu ćwiczeń - początkujący...

Następny temat

Mission impossible? Pomoc w ułożeniu konkretnego planu.

WHEY premium