SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DominatorG - Droga do potężnej masy mięśniowj

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Brzuch nie wygląda źle,chyba że akurat go wciągnąłeś
Myślę,że spokojnie możesz póki co masować,natomiast jeśli chcesz poprawić nieco jakość tej masy to wskakuj na cardio 2/3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Dawid, ja od ok 2 tyg krece cardio 3x w tyg po 30 minutek moze za malo co...

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202


Czesc wlasnie wrocilem z treningu. Klatka + Biceps. Powoli coraz wieksze cizary wchodza wiec jest dobrze rano jeszcze na czczo 30 minut na rowrku stacjonarnym poszlo i w pracy ledwo dawalem rade sie poruszac Zwiekszylem rowniez porcje AAKG z 8 do 10caps gdyz odczuwalem juz mala pompe, po zwiekszeniu roznicy ogromnej nie bylo ale trenowalo sie milo i czuc bylo napiecie miesniowe wrzucam kilka fotek z dzisiejszego treningu

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202


2

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202


3

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202


4

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202


5

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Tomek material bralem za starych czasow z centrostalu odlewy zeliwne:) robilem otwory dopasowalem hantelki i jazda:)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Czesc na dniach konczy mi sie kreatyna i aakg zastanawiam sie co wrzucic teraz na mysl przychodzi mi nowy produkt treca S.A.W co o tym sadzicie moze mi cos polecicie Jabi ty jestes specem na forum od wszelkich suplementow moglbys moze cos zaproponowac co wypelni luk po aakg i kreatynie jakis fajny pompujacy podnaszacy wydolnosc na trningu dopalacz;)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Baton Triumph

Następny temat

NitroBolon II + Creatine 100% + MaxCarb[Dawkowanie]

WHEY premium