SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry rower

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Hej jest to moj pierwszy post. Mam pytanie do was jako do ludzi kompetetnych ( mam nadzieje). Chcem se kupic rower dosc przyzwoity cena zeby nie przekraczala 500 zl. Moze mi ktos doradzic jaki rower powinieniem kupic i podac sklepy w ktorych taki rower dostane na terenie Białegostoku.

Dzieki za wszytkie odpowiedzi
Pozdrawiam : Kubson922
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7077
najlepiej dolozyc troche no chyba, ze bedzie ten rower uzywany 5 razy w roku to moze byc i taki co tomek dal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7776
W Tesco widziałem fajne rowery do 500zł kupisz już zarombisty model jak dobrze poszukasz to do tej ceny będziesz miał 2 amortyzatory i hamulec tarczowy.

Zmieniony przez - Thomy w dniu 2008-03-29 20:46:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Nie kupisz roweru nawet polprzyzwoitego w tej cenie. Cena nowego bajka z tych, ktore nadaja sie do jazdy rekreacyjnej i na ktorych jezdzic nie trzeba sie obawiac to ok 1000-1300zl. Za 500 to ja nie wiem... moze jakos mocno okazyjnie kupisz rower uzywany ze 3-4 lata w przyzwoitym stanie, ktory wtedy kosztowal ponad tysiaka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki.. za odpowiedzi ale jaki model roweru mi polecicie do jazdy rekreacyjnej ..... Moze jakis rowerek Delta powiedzmy do 600-650 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2961
Określ tak mniej więcej jak/po czym masz zamiar jeździć.
Chcesz rower górski,miejski,trekkingowy ?

Moje propozycja...

http://allegro.pl/item333460850_wyprzedaz_arkus_vip_ceny_ponizej_hurtowych_hit.html

Przejrzyj jeszcze ofertę Krossa.Może jakiś Hexagon sie trafi za około 700 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Poszukaj cos z firm takich jak:

author
kellys
merida
wheeler
giant
kona
trek

(kolejnosc przypadkowa, pewnie o jakiejs zapomnialem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tomek, jak widzisz, ze nowy rower za 700zl ma hamulec tarczowy to.... NIE KUPOWAC TAKIEGO SHITU :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Interesujde mnie rower gorski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co sadzicie o firmie DELTA...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2961
Nie przypominam sobie , żebym widział jakiś model marek które wymieniłeś poniżej 700 zł.To jest tylko przykład.Jak widać na zdjęciu model ten jest dostępny też w wersji z vkami.

Do autora tematu - Arkus-Romet wyprzedaje chyba jeszcze modele z 2007 , wybierz sie do dystrybutora , który jest w Twoim mieście( a jest bo sprawdziłem).Myślę , że znajdziesz coś dla siebie w takiej kwocie jaką dysponujesz.

Rady typu dołóż 2 razy tyle zachowajcie dla siebie , nie wnoszą nic do dyskusji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moim zdaniem wnosza... bo jesli producent ma w swojej ofercie takie badziewie z tarczami za 600-700zl to ja zaczynam watpic w jakosc osprzetu takze w pozostalych modelach producenta. Rower sie kupuje zazwyczaj raz na pare lat, lepiej wydac wiecej. Moim zdaniem juz nawet lepiej kupic w dobrym stanie uzywany rower wymienionych producentow niz nowy noname marketowy.

Podawanie producentow markowego sprzetu ma takze inny sens - czlowiek, ktory sie nie zna kupujac nawet najtanszy rower z ktorejs z wymienionych firm moze miec pewnosc, ze dostanie rower, ktorym da sie bezpiecznie/rekreacyjnie jezdzic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Back Flip - strach

Następny temat

Jaki dobry rower MTB do 1000PLN???

nutloveb