SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry plan i suple?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359
Witam ma 15lat , 169cm , 55kg I od jakiegoś czasu chodze na siłke to dieta którą mniej wiecej stosuje wszystkie posiłki takie same tylko na obiad codziennie mam co innego ponieważ jem w szkole , ziemniaczki , sorówka , mieso drobiowe ,wiperzowe , piers , ryż także , makaron itd . Co do planu to wygląda on tak zdj poniżej I suple które stosuje to Trec Whey 100 i Vita-Min Multiple Sport




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Jeżeli uważasz że jestes wystarczająco doswiadczony to oczywiście możesz. Każdy indywidualnie musi obserwować swoje ciało. Caly urok tego sportu to właśnie zonglerka treningami oraz reakcja organizu na poszczegolne bodźce. Nie ma diety ani treningu idealnego dla każdego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Jeżeli robisz trening w kolejności od góry do dołu, to wszystko musisz odwrócić :P
Chociaż polecił bym CI trening z podwieszonych tematów "pierwszy rok treningów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Plan jest skrajnie słaby.
Nie wiadomo co to jest tak w rzeczywistości.

Tak jak wyżej zostało napisane.
Sprawdź artykuł ,,Pierwszy rok treningów na siłowni'' to Ci rozjaśni wizję tego procesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1023
odsyłam: https://www.sfd.pl/rok_treningów_-t906985.html


Zmieniony przez - sztanga16 w dniu 2015-11-07 11:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359
dudee
Plan jest skrajnie słaby.
Nie wiadomo co to jest tak w rzeczywistości.

Tak jak wyżej zostało napisane.
Sprawdź artykuł ,,Pierwszy rok treningów na siłowni'' to Ci rozjaśni wizję tego procesu.


Tylko nie rozumiem troche w Etapie 2 mam wykonywać tylko te 4 ćwiczenia ? Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1023
KouS

Tylko nie rozumiem troche w Etapie 2 mam wykonywać tylko te 4 ćwiczenia ? Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie


To są podstawowe ćwiczenia, które pomagają przyswoić sobie poprawne ruchy podczas wykonywanych ćwiczeń, oraz by przygotować ciało do późniejszych treningów. Gdy już uda Ci się w nich zaadoptować, możesz przecież urozmaicić swój plan treningowy.
Ale skoro masz już plan ułożony, pod względem którego ćwiczysz, myślę że już przygotowałeś ciało do treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pozwól organizmowi się zaadaptować do głównych ruchów ćwiczeń siłowych. Adekwatna technika to fundament, u Ciebie w dotychczasowym planie nie było ciągów/siadów na wolnych ciężarach. Rekomenduję więc zacząć od planu podanym wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359
sztanga16
KouS

Tylko nie rozumiem troche w Etapie 2 mam wykonywać tylko te 4 ćwiczenia ? Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie


To są podstawowe ćwiczenia, które pomagają przyswoić sobie poprawne ruchy podczas wykonywanych ćwiczeń, oraz by przygotować ciało do późniejszych treningów. Gdy już uda Ci się w nich zaadoptować, możesz przecież urozmaicić swój plan treningowy.
Ale skoro masz już plan ułożony, pod względem którego ćwiczysz, myślę że już przygotowałeś ciało do treningów.


Więc pod wzgledem jakiego planu mam wrescie cwiczyc? w którym etapie jest plan ktorym mam cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359
sztanga16
KouS

Tylko nie rozumiem troche w Etapie 2 mam wykonywać tylko te 4 ćwiczenia ? Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie


To są podstawowe ćwiczenia, które pomagają przyswoić sobie poprawne ruchy podczas wykonywanych ćwiczeń, oraz by przygotować ciało do późniejszych treningów. Gdy już uda Ci się w nich zaadoptować, możesz przecież urozmaicić swój plan treningowy.
Ale skoro masz już plan ułożony, pod względem którego ćwiczysz, myślę że już przygotowałeś ciało do treningów.


Napiszesz mi tu jaki plan mam robić ? Bo ja k***a nie wytrzymam 120 dni na forum a gowno robie z zyciem nie moge nawet podniesc tego j**anego tyłka wiedziałem ze to trudne , Ale nie az tak i ja juz gowno wiem co mam robic , wiem ze nie lubicie gdy ktos mowi a mozesz ty podac , ale bardzo o to prosze i bede ci dłuzny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1023
Tu masz atlas ćwiczeń, możesz podpatrzeć ćwiczenia: http://potreningu.pl/exercises

Chodzisz na siłownię, czy ćwiczysz w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dostałeś klarowną informację.

https://www.sfd.pl/rok_treningów_-t906985.html - Etap 2.

Forum to nie podwórko, zachowaj poziom kultury.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan siłowy 5x5 do Waszej oceny

Następny temat

Co zmienić i czy coś dołożyć

WHEY premium