SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre połączenie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Najpierw wez sie porzadnie za mase.Dopiete na ostatni guzik a co to ulozyc nowy plan dietke z ujemnym bilansem kalori i dodac kilka aerobow.Suple to 10% efektow.Dobra dieta czyni cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Wiem ale i tak wole wiedzieć szybciej:] to jak panowie z tymi suplami?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
nie czas na nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
To znaczy, że nie masz diety, a na suple za wcześnie.

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałem Ci w twoim poprzednim temacie.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
ahh mowie ze dieta będzie..teraz mam diete na mase potem zmienie ją na redukcjyjną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
mamy uzyc bardziej mocnych slow bys w koncu zrozumial?

redukcje zaczynasz od wstepnego przejscia z diety masowej z redukcyjna o obnizonej wartosci kalorycznej w tym wypadku deficytu kalorii. i na poczatku zadne spalacze i inne cuda nie sa potrzebne.
jak chcesz to kup machinman burnera i niech stoi na polce kilka miechow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Chlopak moze chce sie zalapac na promocje swiateczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Takk wiem, nie chce od samego początku zaczynać ze spalaczem..Myśle zeby robić miesiąc 2 bez spalacza a wtedy dopalić do końca ze spalaczem;] nie zrozumieliśmy się ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeden dzień z diety na masę do oceny na masę - by MaCuu - ;)

Następny temat

14 latek ćwiczenia

WHEY premium