SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre odżywki na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
Witam

1 .WIEK: 18
2 .WAGA: 64
3 .WZROST: 181
4 .WYMIARY:
-Biceps: 33
-Klata: 92
-Udo: 52
-Talia: 75
5 .STAZ NA SILOWNI: 2 lata
6 .CEL SUPLEMENTACJI: Masa
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: mono x3, nitrobolonII, Universal Animal Stack2, Universal Gain fast i troche innych masówek. Bcaa olimpa.
8 .POZIOM BF%
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): chudy
10 .WYNIKI SILOWE -Klata:
-Przysiad: 75

11 . Czy masz dietę? TAK

Witam

Po wakacjach zamierzam kupić zestaw odżywek na siłownie na mase.

Jestem osobą chudą cięzko przebrać na wadze. Na siłownie chodze od dwóch lat, lecz tak na poważnie to około 9 miechów w tym dieta od 9 miechów mam diete przez 9 miechów przytyłem z 58kg na 63-65 na dieceie i na paru odżywkach ( z tym zę idealnie do diety sie nie przykładałem)

Teraz diete uważam za podstawe i ją przestrzegam.

Moim celem jest przybranie na wadze.

Ostanią moją odżywkę nielicząc masówki (jako uzupełnienie diety) były monohydrant Universala w kwietniu.

Dietem mam ścisła ułożoną na osbe ważącą 70kg więć jem więcej niż potrzebuje plus rano i po treningu masówka.

Chciałbym abyście dobrali mi zestaw odżywek i witamin na mase.

Jednym słowem cena nie gra roli. Niewiem czemu ale upodobałem sobie firme universal i po mono jestem zadowolony ale po stack2 tak sobie :/ Zastanawiam sie nad stormem i animal pakiem i czymś przedtreningowym, ale nie wiem czy todobre rozwiązanie dlatego prosze o pomoc w doborze odżywek dla mnie na mase na jeden cykl. Cena nie gra roli, ale wolałbym sie zmieśćić w 600-650zł (to już naprawde max)chyba że zaproponujecie mi coś dobrego to sie zastanowie jak więcej wyjdzie.

Pozdrawiam

Wiecko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Możesz zarzucić jakiś inny stack, np. NitroE, Xpand, Cell Pump albo zrobić jeszcze raz na nitro II jak efekty były dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Przede wszystkim konkretny trening z wykorzystaniem wielostawowych ćwiczeń na dużych ciężarach, po drugie jak najwięcej kalorii. Trenujesz 2 lata a zaczynasz od złej strony. Duża kasa wyłożona na suple przy zaniedbaniu w/w nie przełoży się na "zdobycie masy na lato".
Jeżeli jednak już coś chcesz kupić to proponuję kreatynę monohydrat, odżywka przedtreningowa (np. shotgun ja bardzo sobie chwalę) i duża ilość gainera bo przy Twojej sytuacji potrzebujesz mnóstwa kalorii. Z tym że celuj w gainery z wyższej półki mutant, Size-up, UYM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
hernegild a nie sądzisz że zamiast tej "dużej ilości gainerów" lepsza będzie poprostu dobra dieta, którą jak wyżej napisał już ma? (mam nadzieje że mówi prawdę)

Nie doradzaj mu tak odrazu duużej ilości gainerów i niewiadomo ile kalorii bo przez to tylko się tłuszczem zaleje i będzie potem miał pretensje.

Potrzeba tu po prostu zbilansowanej diety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
po jego stażu i osiągach widze, że ani diety ani treningu nie ma, więc już lepiej jak kupi "dobre" gainery nie oparte na cukrach prostych i tym podbija kalorie

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-06-13 00:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27625
sory ale zmarnowałeś dużo odżywek, zacznij ŻREĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Ale jak bedzie tak na pale ładował kalorii aby dużo to tylko go zaleje.
Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest DIETA i ewentualnie coś do jej uzupełniania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27625
Dla mnie to trochę niepojęte ćwiczyć dwa lata, tyle wszamać supli i ważyć 64 kg To od ilu on zaczynał? 35 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
autor niech rozpisze dokładnie co je i jak ćwiczy, bo nie ma bata, że błędy są.pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po dwóch cyklach tcm ;D

Następny temat

Do regeneracji mięśni

WHEY premium