SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór sztangi i hantli do treningu redukcyjnego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
Szukałem po sklepach internetowych zestawu sztang i hantli do treningu w warunkach domowych. Dotychczas miałem do dyspozycji 2x6kg hantle i podłogę okraszoną własną wyobraźnią.

Znalazłem dwa interesujące mnie zestawy:

http://allegro.pl/sztanga-hantle-promax-30-kg-sprawdzona-jakosc-i1738852685.html

http://allegro.pl/zestaw-sztanga-promax-50-kg-gryf-182-hantle-lb-i1751926638.html


Teraz czy do MC i przysiadów lepsza będzie sztanga prosta czy łamana?


Zastanawiam się, który z tych dwóch zestawów byłby odpowiedniejsi. Po prostu zerknijcie profesjonalnym okiem co wygląda na bubel, a co na w miarę przyzwoity sprzęt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
BADZIEW wejdz do działu na forum KELTON/MARBO i tam sobie kup cos wymiary 220 cm . oczywista sprawa że prosta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
No i od razu widać, że takiemu żółtodziobowi jak ja potrzebna była opinia. Tylko ciutke drogi ten sprzęt od Marbo i Kelton, ale cóż zdrowie ważniejsze od ciężaru portfela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
TatiQ

ja wiem czy tak o wiele drożej , kilka złoty ja rozumiem że czasem to naprawde dużo ale warto cos porzdnego kupić. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
Hehe taki zestawik MARBO jak mi odpowiada to 540 zł, więc nie tak mało. Jestem ciekaw czy w tych punktach odbioru towaru można kupić bezpośrednio sprzęt czy trzeba zamawiać z głównej strony. Napisałem w tej sprawie maila i czekam na odpowiedź. Cóż niedługo mam imieniny to i rodzina sypnie groszem, bo jak się jest biednym studentem to każde 100 zł robi różnicę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
student nie student pieniadz to pieniadz warto kupic cos wartego , problem bedzie z obciazeniem wiec proponuj po złomie sie przejsc i popatrzec na krazkami jakimis , jakby co kupic przeczyscic i bedzie git, obciazenie drogie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w + trening 300 brzuszków

Następny temat

Ambitny 15 latek potrzebuje porządnego treningu.

WHEY premium