Kiran Bassan w swoim najgorszym okresie ważył ponad 120 kg. W tej chwili po tamtej sylwetce nie ma już ani śladu. Stracił prawie 45 kg i jest już bardzo blisko osiągnięcia tej wymarzonej. Jego niesamowita przemiana swój szczyt osiągnęła w kwietniu 2018 roku, kiedy wziął udział w swoich pierwszych zawodach, na których zdobył trzecie miejsce. Kiran po występie stwierdził, że kiedy stał na scenie czuł się niesamowicie, a na jego twarzy widniał szeroki uśmiech. Był skoncentrowany na tym, aby wywrzeć jak najlepsze wrażenie na jurorach. W tamtym momencie trudno było uwierzyć, że kiedyś był nieśmiałym, otyłym fizjoterapeutą, który nie potrafił zagadać do kobiet i cały czas czuł się przemęczony. Zanim zaczął ćwiczyć, Kiran czuł się tak źle, że unikał nawet swojego odbicia w lustrze! Do tego wydawało mu się, że wszyscy się na niego patrzą. Jego problemy z wagą zaczęły się na Uniwersytecie, kiedy jadł dużo tzw. śmieciowego jedzenia, w szczególności pączków. Zamiast zjeść tylko jednego, Kiran od razu kupował sześć. Nie stronił również od ciastek, chipsów i czekolady, które jadł o najróżniejszych porach dnia.

 

Kiedy Kiran wrócił do domu po studiach, mama zaczęła gotować mu zdrowe obiady, aby pomóc zejść z wagi. Niestety, cały czas gubiły go przekąski i podjadanie między posiłkami. Jednak pewnego dnia Kiran po prostu podjął decyzję o tym, że chce schudnąć. Znalazł na Instagramie trenera Scotta Walaya, do którego napisał wiadomość z prośbą o pomoc. Po kilku tygodniach postępowania według podanych instrukcji, Kiran wybrał się na zawody, gdzie na scenie zobaczył Scotta. Ten zrobił na nim ogromne wrażenie oraz rozbudził w Bassanie chęć uczestnictwa w konkursach.

Po konsultacjach okazało się, że jeśli nadal będzie ciężko pracował, wszystko będzie możliwe i być może spełni swoje nowe marzenie. To tym bardziej zmotywowało go do porzucenia złych nawyków żywieniowych, przekąsek i cukru. W okolicach września 2017 roku Scott oznajmił Kiranowi, że jest już gotowy do wzięcia udziału w zawodach. Od tamtego momentu Bassan przygotowywał się, trenował i odżywiał w celu wzięcia udziału w konkursie Saxon Classic Bodybulding Competition, który odbył się 8 kwietnia. Ciężka praca się opłaciła. Kiran zajął trzecie miejsce i zaistniał w świecie fitnessu. Na swoim profilu Instagramowym możecie zobaczyć jego zdjęcia z konkursu, a także sylwetki przed metamorfozą. Naszym zdaniem już po zdjęciach widać, jak bardzo wzrosła jego pewność siebie i jaka jest ogromna różnica w wyglądzie. A Wy co myślicie o jego przemianie?

 

Komentarze (1)
domosos

Chaba do hantli i sterydów.

0