SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w + trening 300 brzuszków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
Jestem po 3 dniu treningu a6w , mam zapał i będę dążył do upragnionego brzuszka , ale czuję że moje mięśnie ledwo daje radę :( Aby wzmocnić je planuję wykonywać trening 300 brzuszków po każdym treningu a6w. Czy to pomoże i czy mogę to wykonywać równocześnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Darshano

A6W to najgorszy program treningowy na miesnie brzucha dawno zwazony i wyrzucony do potencjalych gniotów, jezeli krzywdy nie chcesz soebie zrobisz to daj soebie spokoj. miesnie brzucha sa jak kazde inne i musza miec regneracje.

to do czego dazysz domyslam sie (kaloryfer) jest sprawa diety najpierw budujesz miesien jak kazdy inny i pozbywasz sie pokrywy tłuszczu ktory je zakrywa.

ogarniasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
Dziękuje bardzo za odpowiedź ;) Jesteś pewien że aerobiczna 6 weidera nic nie pomoże na moje mięsnie brzucha? A jeśli nie to , to jaki program? Z góry dziękuje za odpowiedź .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja ci mówie o stwierdzonych FAKTACH a nie o własnych przemysleniach, żaden program bo to badziewia, kwestia trenjesz na siłowni , nieweim nic o tobie niewiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Sam ułóż sobie jakiś plan na brzuch, a w atlasie ćwiczeń masz wiele rozwiązań pzdr

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
No to jak mam trenować ten brzuch? Skoro nie żadnym programem to mam robić same brzuchy ? Jeśli nic o mnie nie wiesz to możesz się tutaj dowiedzieć i przy okazji mi pomóc https://www.sfd.pl/Ambitny_15_latek_potrzebuje_porządnego_treningu.-t779833.html . Z góry dziękuje i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
A6W do kosza, można sobie zrobić duże kuku z kręgosłupem. Trening ogólny aktywizujący wszystkie partie ciała. Pomoże ci w doborze ćwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/

A poza tym. Czytaj, czytaj, czytaj. No i nie zrażaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzuch bardzo mocno pracuje przy ćwiczeniach złożonych takich jak przysiady,martwe ciągi i wiosłowania (oczywiscie na wolnych ciężarach nie na maszynach),polecam dodać 2 serie łączone na brzuch po treningu pleców i nóg (czyli 2 razy w tyg robisz brzuch) i wygląda to następująco
ćwiczenie 1 allahy z linką wyciągu
ćwiczenie 2 unoszenie nóg w zwisie
ćwiczenie 3 skłony boczne z hantlą/na wyciągu
ja robie 2 takie serie z tych ćwiczeń :ćw1+cw2+cw3 (odrazu bez przerwy) 60-90s przerwy i znowu cw1+cw2+cw3(również bez żadnych przerw) i mam taką pompke po takim ćwiczeniu że kosmos :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy 20 lat

Następny temat

Dobór sztangi i hantli do treningu redukcyjnego

WHEY premium