SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do specjalistów (p. Ambroziak, Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Czy bezpieczne byłoby branie saletry potasowej przed treningiem (pompa)?
Zaciekawił mnie ten zwiazek, jak zobaczyłem go w jednym no-boosterze (chyba No-Bomb MHP)

Więc czy dawka pół grama przed treningiem razem 10 ml gliceryny będzie bezpieczna i da dużą pompe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
BRAWO po raz kolejny !

mocny stack treningowy jesli chcesz z gliceryna - KnockOut

Massacra Episode 2 ma juz wszystko co potrzeba !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie spotkalem sie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
Pytanie jest takie po co Ci az taka "duza" pompa na treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj do tej saletry cukier i podpal




chyba tym odcinku była mowa o tym produkcie i co daje taką pompę
http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/tv-na-trasie-z/angela-mraz/video,2,biuro-cz-2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
DJ100 sog , interesujace... jakis nowy przelom sie szykuje ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w teorii to wszystko jest fajne ...
w praktyce nie zawsze ...

nam pozostaje tylko kupić i zobaczyć czy to prawda


choć ja tam pompy nie lubię , nie mogę dokończyć
niektórych partii mięśniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Dj, Palestyńczycy właśnie mieszają z cukrem i w ten sposób uzyskują tanie paliwo do swoich rakiet :P Raczej pozostanę sceptyczny wobec suplementacji tą substancją. Za duże ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Prędzej bym nitroglicerynę łyknął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
kret98

Wypróbuj i zdaj relację.

Azotan(V) potasu działa bezpośrednio utleniająco na hemoglobinę, powodując powstanie methemoglobiny i nitrozohemoglobiny[3]. Działa drażniąco na skórę, oczy, drogi oddechowe i przewód pokarmowy.

Przeliczeniowa doustna dawka śmiertelna dla osoby dorosłej wynosi około 4 g.[2]

Substancja rozkłada się i jest przyswajalna w środowisku naturalnym (dlatego też jest stosowana jako nawóz sztuczny), jednak duże ilości mogą być zagrożeniem dla organizmów wodnych i lądowych.
źródło
http://pl.wikipedia.org/wiki/Azotan_potasu 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wydaje mi się, że ta saletra ma działać w tym preparacie buforująco (odkwaszająco). Ale mogę się mylić. Odradzam jednak takie eksperymenty.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moim zdaniem gino moze jesc nawet dynamit



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-05-23 22:13:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Ja pierdziele, czy nie wystarcza już zwykła micha i suplementacja?

Ból przemija, chwała jest wieczna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odczucia dot. carbo i gainerow

Następny temat

Plan ćwiczeń

WHEY premium