SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odczucia dot. carbo i gainerow

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Mam przed sobą worki 1kg produktów Olimpa... I tak - carbo Olimp i carbo BX nie różnią się w dotyku. Gainer MCT jest podobny do mąki i puszysty wydaje mi się MonsterMass. Jest to zrozumiałe - mają w sobie białko - pierwszy 21g/100, drugi 25/100. Zadziwił mnie jednak GainBolic. Ma 15/100. Wydawać by się mogło, że macanie będzie podobne w odczuciach do gainera MCT z uwagi na % białka lub MonsterMassa z uwagi na skład białek. Nic bardziej błędnego - przypomina on w strukturze carbo. Czy macie podobne odczucia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a post ten prowadzi do czego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A post ten prowadzi do tego, by się dowiedzieć z czego wynika fakt, iż choć skład powinien przypominać mct to jednak przypomina carbo. Stąd pytanie co tak naprawdę jest w środku. Być może np. skład gainera MCT jest inny, np. z uwagi na zastosowanie innych półproduktów. Jak już niektórzy zauważyli, Egg Protein nie rozpuszcza się w ogóle, podczas, gdy System Protein, w którym jest 40% Egga rozpuszcza się całkowicie. Jak widać z mojej obserwacji, pozornie podobny gainer mct i gainbolic niekoniecznie w istocie są podobnymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Co do EP to chyba byłem ja :P Niestety odpowiedzi się nie doczekałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
No to teraz wiemu co autor mial na mysli ;)

Wydaje mi sie ze na pelna odpowiedz poczekamu min do poczatkow nowego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
poprzednia nazwa tematu trochę mnie rozbroiła
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Przeczytaj składy:

Gainer MCT:
66,5% preparaty węglowodanowe (maltodekstryny, glukoza), 28% preparaty białkowe (koncentrat białek serwatkowych, ultrafiltrowane białko jaja)....

Gain Bolic:

80% kompleks węglowodanowy (maltodekstryny, dekstroza), 15,5% kompleks białkowy (koncentrat białek serwatkowych, kazeina micelarna, ultrafiltrowane białko jaja).....
do tego tauryna i monohydrat kreatyny....

80% - 66,5% = 13,5% - o tyle więcej węgli ma Gain Bolic + niuanse w samych rodzajach białek.... ach długo by się rozwijać....

Musi Gain Bolic mieć bardziej sypką konsystencję proszku od MCT czy Monster Massa...

Matematyka i Fizyka po prostu...

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poprzednia nazwa tematu trochę mnie rozbroiła

dlatego zostala zmnieniona

nie mozemy sobie pozwolic abys byl rozbrojony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
... czyżbyśmy byli świadkami powstawania nowej metody analizy substancji chemicznych: analizy palpacyjnej ?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jabolcokk

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gynostemma

Następny temat

Do specjalistów (p. Ambroziak, Biniu)

WHEY premium