SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Domowy trening 3x w tygodniu podział na wszystkie partie:

Nogi:Tu nie wiem co dać, opcji jest dużo - ? Z tym, że mam słabe nogi i po prostu nie mam pojęcia co dać.

Plecy:Drążek 4s (2 podchwyt 2 nachwyt).

Klatka:Pompki na 3 taboretach 3s.

Barki:Unoszenie ramion w przód z ekspanderem 2s

Triceps:Francuz z ekspanderem 2s

Biceps:Uginanie z ekspanderem 2s

Na koniec brzuch i rozciąganie, ofc na początek dobra rozgrzewka.Na początek myślę, że wystarczy jeden zestaw.Mam pytanie takie jedno, jakie polecacie ćwiczenie na bica poza tym co wymieniłem w domowych warunkach? Każdej partii mam jakiś zamiennik, tylko do tej nie mam. No nie wliczając drążka bo przy nim też pracuje.

@Edit literówki

Zmieniony przez - SutSon w dniu 2011-07-11 22:50:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na biceps to nawet sam drążek wystarczy, nie ma co kombinować, jeśli chodzi o nogi to przysiady bułgarskie i pistolety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nogi: Mogę dodać od siebie, przysiad z kimś na plecach. Sam stosuję ;D
Plecy: Rozciąganie ekspandera (zaczepiasz o coś ekspander i przyciągasz go do siebie. tzw. wiosłowanie ekspanderem) <drążek znacznie lepszy.
Klatka: Pompki(różne rodzaje, z obciążeniem w plecaku), dipsy(pompki na poręczach)
Triceps
: wyrzuć to co robisz, bo to niezły śmieć. Pompki tyłem rób.
Biceps: Podciąganie podchwytem wąsko, jest bardzo pompujące na bicka.

Plecy rób w odwrotnej kolejności nachwyt > podchwyt

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
No ok to dzięki Wam i po sogu wbijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
na drążku daj 4 serie jednego rodzaju chwytu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Czy ja wiem Queblo, ja też nachwytem dam radę 2 serie po pare powtórzeń, a potem podchwytem kolejne pare powtórzeń. Uważam to za lepsze rozwiązanie, niż walenie samymi negatywami. No i dwa chwyty angazują inne części mięśni ramion i pleców.
Moim zdaniem taka różnorodność nie jest zła.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
-progres jest mniej zauważalny
- praktycznie nie ma możliwosci zaplanowania progresji w seriach, przy 2 seriach
- w zasadzie nie wyczerpiesz "możliwosci" ani tego chwytu ani drugiego. To troche jakbyś robił dwie serie pompek zwykłych i dwie serie pompek z wąskim rozstawem dłoni i tłumaczył to większą różnorodnością

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Masz w sumie rację.
Ehh, dobrze że ja jednak cisne negatywy, gdy już nie daje rady sie podciągać hihihi ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w treningu

Następny temat

Diego87 - dziennik metoda Lafaya

WHEY premium