SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od czerwca chcezaczac cykl Prolo,Prop,Meta,Anapolon.Bedzie wysoko bialkowa dieta do tego suple(Provit85,Profi Whey Mass4kg) 1-12 Prolo 200mg co 5 dni 1-8 Prop 50mg co dzienie 1-5 Meta 20mg dzienie 8-10 Anapolon ( 2 tyg. po 1tab,3 tydzien po 2) do tego hepatil,sylimarol,witaminki a po clomid 3op. Ile po tym moge zlapac masy i czy bardzo mnie zaleje woda??? waga 88kg,bic38,180cm Nie piszcie ze zle robie(jestem juz zdecydowany) tylko doradzcie.Moze mozna cos zmienic lub inaczej rozpisac(35Prolo,50Propa,150Mety,25Anapolon)Chcial bym aby wypowiedzial sie Uriel,i napisal co o tym sadzi.Moze jakies zmiany!Piszcie wszystkie propozycje przemysle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zle sie wkleilo ale chyba sie doczytacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6872
...tak z ciekawości,który to twój cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3581
A do czego ci Anapolon jest potrzebny co????Wiesz cos o nim konkret czy koledzy mowili ze jest suuuuuuuuuuuuuper?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
Anapolon franc madrze pyta ja slyszalem ze lepiej tego nie brac hm..??mysle ze zanim uriel codp to bedzie chcial dokladnie twoj profil przeczytac!!bo tak ciezko sie doradza

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No właśnie gdzie jest profil? Który to Twój cykl?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
anapolon hehe po 30 tabl. obowiazkowa wizyta u lekarza a po 40 kostnica.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Po 40 kostnica? Kulfa nie mogę znaleźć badań prowadzonych nad grupą osób otrzymujących Anadrol przez 4 miesiące bodajże - i w konkretnych dawkach tzn. nie jakiś 10mg tylko normalnie oscylujących w okolicach 50mg - nic im nie było - wszystko pod kontrolą lekarza.

Skoro mnie poprosiłeś to już Ci odpowiem: bardzo źle zrobiłeś, że najpierw kupiłeś stuff a następnie pytasz się jak to rozpisać - bo ja nie będę kombinował, żeby to wszystko wsadzić jakoś - za dużo soku. Zakładam, że to Twój pierwszy cykl, więc 4 soki w jednym składzie niestety nie mogę Ci pomóc rozpisać tego - bo wyjdzie Ci to napewno ine na zdrowie. Owszem, można sobie zaje.bać konkret z tego - ale gdybyś był po 3,4 latach treningu i 2,3 cyklach to wporzo.

Albo wyrzucisz oba orale, albo wyrzucisz Anadrol z Propem?

I opcja

Tygodnie:
1-14 Nolva 10mg dziennie
1-12 Enan 200mg co 5 dni
1-5 Dbol 20mg dziennie (tabletka co 4 godziny po jedzeniu)

II opcja

Tygodnie:

1-3 Prop 50mg codziennie
1-12 Enan 200mg
13-14 Prop 50mg codziennie

III opcja, której tu NIE ma: (i tak jest bez sensu ale...)

Tygodnie:
1-2 Anadrol 50mg
3-5 Dbol 30mg dziennie
1-12 Enan 200mg co 5 dni
13-14 Anadrol 25mg dziennie
1-14 Nolva 10mg dziennie (z Anadrolem 20mg)

tu by się Cytadren przydał - w sumie ten cykl jest z dupy troche ale ma tam jakis sens. Przynajmniej ja bym tak zrobił - ale tylko gdybym nic innego nie miał.

Jest tyle innych środków świetnych i łagodnych, na których można lajtową masę robić ( choćby Dekanian Nandra, Undecylenian Boldka... )

Jedynym przypadkiem, w którym użyłbym Anadrolu to gdybym był zawodnikiem - i:

przez pierwsze 4 tygodnie bulkera (masówy) lub na 3 dni przed występem razem z formebolonem miejscowo.
Wybierz opcję Nr.1.

Nie baw się w Anadrol - to nie jest cudowny lek - to nic, że w opisach piszą 10kg w 3 tygodnie. Bzdura - g**** prawda - to nie jest żaden mięsień - jesteś balonem wodnym. On ma swoje zastosowanie w odpowiednim miejscu i czasie - jak każdy SAA - Anadrol z Suspensionem plus Cheque Drops stosuje się przed konkursem np. siłaczy - tu chodzi o tymczosowy efekt środka. Tak samo jak formę przygotowywaną na Mr. Olympia przez 13 tygodni można utrzymać kilka godzin zaledwie - tutaj zastosowanie Anadrolu jest podobne. Tylko na przysłowiową chwilę!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uriel dzieki! Wybiore opcje I ale chcal bym aby byly trzy soki,bo niedawno skonczylem cykl.(oma+meta,zrobilem 5-6kg ladnej masy+duzo sily) Co mogl bym dolozyc do I opcji.Chce zrobic jeden konkretny a pozniej przez rok na suplach i znowukonkret. jak pozniej bede cwiczyl na suplach (np.kreta,gainery,bialko)to to da to cos czy bede stal w miejscu??(oczywiscie jak organizm dojdzie juz do siebie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znowu ja!!! Dzis wyjezdzam i bede w czwartek wieczorem. (moze mi ktos powie jak dawac sogi,bo chyba moge kupywalem na sfd suple,i jak mam poznac czy moge bo jak nie to wykupie abona)Jak wroce wszystko przeczytam i odpisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uriel co do opcji III napisales ze ty bys tak zrobil jak bys nic innego niemial ale rozpisz jakis cykl na duzo ladnej masy a stuff ja zakupie. A chce tego tyle bo niedawno skonczylem i male i losci chyba nic nie dadza.
Jak wroce to zrobie foty i tu wrzuce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINS DEPOT + AGOVIRIN lub PROPIONAT

Następny temat

Tamofen-help!

WHEY premium