SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Boruty uderzenia cd

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
Vanderlei w Gdyni jest tylko parter, ale jesli sie myle to niech mnie Botuta poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
chodzilo mi ze w ramach bjj w gdyni jest tez boks ale w gdansku ;)







*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Vanderlei; poczytaj trochę poprzednie posty, jeśli już- to staram się udowodnić, że wcale nie trzeba być idiotą ( jak to Boruta sugeruje ), żeby powątpiewać w obecność pewnych technik w samym BJJ...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u soczewinskiego? qrde, troche sie u niego uczylem, jak dla mnie niesamowity czlowiek, ktos w ogole wie ile on ma lat?

moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
uczyles sie boksu?

i jak?





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Dziura o co ci chodzi?

Ja jak narazie jestem za technikami w stojce ale jak juz mowilem na bjj zapisze sie dopiero w przyszlym roku.

Narazie pociaga mnie boks tylko szukam jakiegos klubu.







*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziura2, trzeba byc idiota zeby nie docieralo cos co sie powtarza kilkadziesiat razy!
Moro, 72 lata

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taak, niestety zwyciezyly pieniadze : (
powiem tylko ze za 4 treningi boksu musialem placic tyle co za 16 taekwon-do : ( niestety soczewinski nie mial na to zadnego wplywu, slyszalem ze chcial otwozyc jakas sekcje we wrzeszczu i mialo byc taniej wiec do tego czasu sie rozstajemy, ale teraz widze ze spotkamy sie wczesniej jezeli on uczy boksu w ramach bjj. [no jak nic sie nie s******li to juz w sobote]

moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Vanderlei, to było w kontekście Twojej wypowiedzi ; "...Ale wg mnie ktos tu chce koniecznie udowodnic Borucie ze sie myli..." Ale ok., w sumie masz rację, jeżeli Ci to nie przeszkadza, to zapomnijmy o tym tekście z mojej strony...
Boruta- ja Ci tylko podaję, skąd biorą się moje wątpliwości. Znam Twoje zdanie, nie raz je słyszałem i wyobraź sobie, że rozumiem język polski, ale oczekiwałem komentarza do np. tego maila który otrzymałem. Z jakiegoś powodu odpowiedzieli mi tak, a nie inaczej. Mogę tylko dodać, że odwiedziłem oficjalną stronę Ricksona Gracie i przeczytałem historię BJJ ( czy raczej Gracie JJ )- nie ma tam ani słowa o adaptacji czegokolwiek z np. boksu, jest tylko o przerabianiu i rozwijaniu technik oryginalnego JJ. Czemu nie napisali o integracji z technikami uderzeń- nie wiem i póki co nie widzę, żeby ktoś miał ochotę sensownie wyjaśnić mi to...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
moro, w ktora sobote?
vanderlei trener soczewinski bardzo fajnie uczy(fajnie treningi prowadzi) )))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczyna po miesiącu Bjj obroniła sie przed gwałtem!

Następny temat

szybkość a siłownia

WHEY premium