SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 15-sto i 16-sto latków

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
prawdopodobnie nic złego się nie stanie...w opini biggera-tylko pomoże.
Ja jestem jednak sceptyczny...bo:
raz,że w takim wieku przyrosty przy dobrej diecie i tak powinny być w porządku...znaczy nie będą jeszcze maksymalne (większość sił organizm zuzywa na wzrost młodego organizmu a nie budowę mięśni) ale kreatyna nie podniesie tego wzrostu w jakiś maksymalny sposób.
dwa, że kreatyna jednak obciąża w pewnym stopniu nerki. Nie uważam za rozsądne poddawać tak młodego organizmu takiemu wysiłkowi.
trzy, kreatyna tak naprawdę spektakularnie działa w pierwszym cyklu...kolejne są coraz słabsze. Jeśli teraz zdecydujesz się na kreatynę...to co weżmiesz za 2 -3 lata kiedy naprawdę pojawi się stagnacja w rozwoju? Mam nadzieje,że nie koks...

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 468 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8855
Ja zamierzam wziasc kreatyne na ferie zimowe i nic narazie mnie od tego nie odwiedzie ;]

---

Pozdrawiam, Fizz!
Gadu-Gadu: 1004411

---

Pozdrawiam, Fizz!
Gadu-Gadu: 1004411

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a powiedzcie mi bo ja teraz trzymam się diety niedługo ide do lekarza zeby mi przepisał na recepte lek o nazwie PRETITOL CZY PETITOL jakoś tak ale nie moge znaleść nazwy jest to lek na apetyt oprucz diety jem białko OVOPOL właśnie się skączyło i narazie nie mam to mam przerwe ale za jakiś czas se kupie z 5 kilo. mam 17 lat ćwicze dopiero od 1,5 miesiąca powiedzcie kiedy najlepiej zacząc brać tą kreatyne? sam powinienem wyczuć czy jest jakiś określony czas? niechce brać niczegos zawcześnie. o efektach słyszałem że są dobre ale nie słyszałem czy to jest dobre umieśnienie. powiedzcie mi czy te mieśnie są dobrej jakości ?? oczywiście jak się weźmie kreatyne w odpowiednim czasie. czy te mieśnie mi nie zejda ? czy to nie jest woda tak jak po koksach??? jaka kreatyne brać najlepiej?ktora jest najleprza? bo tak se własnie zaplanowałem ze jakoś w lutym dopiero se kupie odżywke jakąś a naraze na sucho jade i nie wiem kiedy brać tą kreatyne i napiszcie jeszcze czy jest coś co warto brać z kreatyną


ogólnie w skrócie to mam takie pytania

1 kiedy najlepiej zacząc brać tą kreatyne?
2 czy te mieśnie są dobrej jakości ??
3 czy te mieśnie mi nie zejda ?
4 czy to nie jest woda tak jak po koksach???
5 jaka kreatyne brać najlepiej?
6 czy jest coś co warto brać z kreatyną?




gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi nerkami to nie mój wymysł tylko Nicka Evansa - doradcy medycznego "Muscle"

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli bierze się rozsądne dawki to raczej nic nie powinno mi być.
Czy kreatyna zmarnuje się jeżeli będę ją trzymał 1rok lub 2 w pojemniku chermetycznie zamykanym. Przekonaliście mnie. Jednak już kończę 1cykl we wtorek. A kupiłem 0,5kg kreatyny

Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2857
Mam 16 lat i kończe prawie cykl kreatyny i jestem z niej bardzo zadowolony.
w bicepsie przybyło mi 3cm. A wadze 2kg.
Ja cwicze lekkimi cienżarami ok 20kg i mi to wystarcza ale zmartwiliście mnie tymi nerkami. Jaki może być negatywny skutek kreatyny w przyszłości??

MaŁoLaT

Fiftararar -|||---------|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
stary jeśli ćwiczysz małymi ciężarami...to nie osiągniesz wzrostu. Aby był wzrost trzeba go stymulować coraz większym naciskiem.
Kreatyna tu sprawy nie rozwiąże...

Swoją drogą to co znaczy te 20 kg? Jesli uzywasz 20 kg hantli do treningu rąk ...to raczej w Twoim wieku nie jest to mały ciężar:)
Jeśli tyle wyciskasz to rzeczywiście są Twoje poczętki- w takiej sytuacji branie kreatyny jest bez sensu.
A nerki to ważna sprawa...Chociaż prawdopodobnie nic Ci sie nie stało i nie stanie to w tk młodym wieku radziłbym (jak pisze lucek) ostrożnie podchodzic do tego typu suplementów.

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi jakoś nic nikt nie odpowiedział


gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatynę najlepiej zacząć brać po osiemnastece - wg mnie to najwcześniej. Nie ma dużych spadków luba nawet żadnych po cyklu, jeżeli stosujesz po niej odpowiednią dietę i suplementację. Nie schodzi woda z mięśni. Kreatyna najlepsza to wg mnie Creavate Kaizena, luba ta z MuscleTech. Do kreatyny najlepiej brać D-Rybozę

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wkońcu dzięki i SOG łap


gg: 1176421
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dla studentki

Następny temat

Co wybrać od razu po treningu ???

WHEY premium