SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny [95kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2378
Witam. Moje zapotrzebowanie to około 3400kcal. 4-5 treningów w tyg pushpull-legs. Oraz praca fizyczna 5 dni w tyg od 7-17 min 13tys kroków dziennie. Deficyt ustaliłem na około 300-400 kcal dieta od 3000-do 3100kcal.
Waga 94.5
Wzrost 186
Wklejam dietę do oceny gdyż wydaje mi sie, ze cis nie hula bo od 3 tyg nic nie leci fatu. PoZdrawiam










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2378
Mozarella jest w kolacji nie w obiedzie jak na zdjęciu. Pozdrawiam mój błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak nie leci to za dużo kalorii, ale też słabe produkty dajesz, masło orzechowe nie jest najlepszym źródłem tłuszczy, kanapka z serem zółtym papryką i do tego masło jakos mi się słabo komponuje. Panga tez nie jest najlepszą z ryb, pewnie jeszcze smażona w panierce gdzie przemycasz słabej jakości tłuszcze, tak naprawde to te posiłki tak skomponowane są jakbyś z łapanki produkty brał.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2378
Dzieki za odpowiedz. No mi taka kanapka super smakuje . Produkty takie bo przy dojazdach do pracy potem na silke spowrotem nie mam zbytnio czasu na mega gotowanie. Dlatego tak to wyglada bo soac tez sie staram min 7-8godz. Na obiad leci wszystko do pojemnika i na słodko to spoko smakuje. Kocha zamiennie jest panga/kurczak/tuńczyk po kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2378
Nie smażę w panierce tylko oliwa i przyprawy w ten sposób i panga i kurczak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tunczyk też nie jest dobry raz na tydzien to maks a przy jego cenach nie wiem czy bym go włączał do diety, na snaidanie mozna dać kanapki z jajkami, i warzywa, masz z białka białko i zdrowe tłuszcze. Zamaist pangi lepiej mintaja już wybrać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2378
Ok dzięki za radę tak zrobię zamiast masła i goudy dam jajka na twardo mniejwiecej ta sama kaloryka.m+ warzywa. Mieszkam w Szwajcarii wiec tutaj nie jest on taki drogi, ale w sunie mało mi smakuje dlatego wlatuje rzadko raz na tydzień albo i wcale. Zmienię pangę na mintaja lub inna lepsza w sumie nie wiedziałem, ze ona taka uboga ale hak dla mnie smaczna. Bedsie wylatywało na przemian ryba/kurczak i na prawdę rzadko tuńczyk.
Wiem se dieta nie idealna, ale można bytu coś jeszcze poprawić z niewielka ingerencja w czas przygotowywania ? Pozdrawiam


Zmieniony przez - milosek15 w dniu 2022-01-31 06:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33143 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Jak wyzej anubis już wzpomniał to obowiązkowo pangę wywal , kupuj mintaja lub mirune bo ryby dobrej jakosci a cenowo nie zwalaja z nóg , tuńczyka raz w tygodniu puszke jak zjesz też nic się nie stanie . Jak lubisz kanapki czy bułki z dodatkami to kup w miare dobrej jakości pieczywo , posmaruj masłem i do srodka dodawaj ugotowaną lub podgrilowaną piers z kurczaka , jakieś warzywa i masz zbilansowany dobry posiłek . Z każdym miesem mozesz tak samo robić , jaja są też fajnym dodatkiem do kanapek ale tu zapach powoduje ograniczenia :) . Masło orzechowe traktuj bardziej jako dodatek na uzupelnianie i podbijanie makro czy kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2378
Akurat kanapki jem jaki śniadanie około 5.40 rano wiec zapach tu nie gra roli. Zamieniam ser i masło orzechowe rano na jajka z chlebem pełnoziarnistym. I pangę na inna rybę. Reszta jest do przyjęcia ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wafle okazjonalnie tez bym jadł, wg mnie lepeij zjeść rybkę z ziemniakami i dodac do tego np kapuste kiszoną. jeli ten posiłek owsiane serek wiejski mozarella wpc Ci smakuje, kalorie i podział BTW sięzgadza to ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie ma efektów redukcji tkanki tłuszczowej? W jaki sposób je określasz? Nie napisałeś nic na temat pomiarów tychże efektów. W pierwszej kolejności sugeruję wrzucić pomiary obwodów ciała wykonywane co jeden, dwa tygodnie rano na czczo, od początku trwania okresu redukcji do teraz. Tylko w ten sposób będziemy mogli odnieść się do tego, czy rzeczywiście efektów nie ma.

Osobiście bym obniżył tłuszcze i podbił węglowodany lub odwrotnie, jeżeli ma to być low carb. W tej chwili masz trochę wymieszane to wszystko.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - na czym polega?

Następny temat

Ryby z puszki - warte uwagi?

WHEY premium