SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
Posilek 2 wlasciwie tutaj dziura do zapchania malo wazny ale bez wegli wegle tylko rano i okolotreningowo cos na zab plus warzywa i tluszcze

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
Posilek 3 i 4 wiadomo oklotreningowo ryz / kasza / makaron razowy z kurakiem podstawa

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
kolacja mozzarela oliwki / orzechy / olej lniany tloczony na zimno wymiennie jak kto woli lub ewentualnie 250 mleka z odzywka i do tego tluszcze

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
A i aeroby gitara po treningu ale w dni bez silowni daj na poczatek 45 min na czczo z BCAA okolotreningowo

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
Aeroby zawszę są po treningu, 30-40 min bieżni interwały. BCAA od początku biorę okołotreningowo.
Mozarella ma już chyba wystarczająco tłuszczy? Bo można wcisnąć jeszcze orzechy włoskie, ale przekroczę 1g/kg tłuszczy (ważę 80 kg).
Co do śniadania, przekonałem się do jajecznicy.





Zmieniony przez - tive21 w dniu 2013-12-11 19:03:01

Zmieniony przez - tive21 w dniu 2013-12-11 19:05:35

Zmieniony przez - tive21 w dniu 2013-12-11 19:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
Za malo ryzu okolotreningowo daj po 50 g , wywal jogurty , co to jest poledwica z piersi kuraka ??? Jakas szynka czy co ma byc piers z kurczaka . Co do sniadania troche inwencji masz do wyboru placek ,jaja sadzone , na mieno na twardo troche kombinacji do wyboru . Interwalow nie robi sie po silowym tylko w dni nie treningowe robisz interwaly solo np 25 min 5 min rozgzewki i 20 sprintow po ile czasowo chcesz , przed silowym BCAA po silowym BCAA po nich aero 45 min ( palisz fat po okolo 20 min stalego wysilku ) i po aero odzywka bialkowa po niej 30 min pozniej posilek kura i ryz i tyle . Tak sie robi zawodowo

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
I nie boj sie tluszczy wage masz 80 kg i tluszcz trzymasz jak nalezy ( do wagi ) ale bez przesady nanoc mozzarella jest git z oliweczkami , wchodzi jak zloto polecam .

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
Polędwica z piersi kurczaka to czyste mięso bez kości. Jogurtu nie wyrzucę, bo to jest sałatka no a na sucho tak nie zjem, chyba, że są jakieś alternatywy. Na białko nie mogę sobie pozwolić na ten moment, uczę się, nie pracuję. No jak zeszliśmy już na temat treningu to mam kilka pytań:
1) Załóżmy, że w tygodniu 4x trening siłowy, to mam rozumieć, że w pozostałe dni robię sobie interwały?
2) Przed/po interwałach też BCAA?
3) Aeroby po siłowym, jak to wygląda? 40 min na bieżni, stałym tempem w strefie I-II tętna (u mnie 136-160)?
4) Jak już kupie białko to WPC czy WPI?
5) Czy w dzień treningu siłowego (4x w tyg), skorzystać potem z sauny?
6) Czy w dzień interwałów (3x w tyg), skorzystać potem z sauny?
O saunę pytam bo jest na siłce, a nie wiem czy to pomoże czy zaszkodzi.


Przepraszam za takie męczenie, ale jestem kompletnym amatorem w tych sprawach i wolę się upewniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
1/ 4 dni silowego i po nim aero np. 45 pozostaja 3 dni wolnego ja np . nie robie interwalow bo mi nie wchodza lepsze efekty mam po stalym wysilku czyliz trzech dni wolnego 2 dni na czczo 60 min i jeden dzien wolny ( ja tak robie ale cwicze juz kilkanascie lat takze tutaj dobierz co tobie pasi )

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
2/ BCAA przed silowym po nim przed aeroi po aero wchodzi bialko , jak na czczo to przed BCAA i razem z balkiem po w jednym szejku na wodzie

Anty / Anty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

Nowa dieta do oceny - 75kg

WHEY premium