SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
80kg wagi, 22% BF, dieta redukcyjna więc węgle ucięte jeżeli czegoś za mało/dużo to można pozmieniać ilość kurczaka/ryżu. Jak tłuszczy za mało to gdzieś orzechy włoskie można wcisnąć. Trening po posiłku nr 3: siłowy 1 h i aeroby 40 min.





Zmieniony przez - tive21 w dniu 2013-12-08 16:34:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Nie wiem jakim planem będziesz ćwiczyć ale obojętnie czy to będzie fbw albo split to przy czestotliwosci jaką podales bez ani jednego dnia regeneracji to wątpię że dasz rady temu podołać robiąc wszystko sumiennie i szybko sie przetrenujesz to kolejna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
za mało kalori,wrzuc duzo tłuszczy mało wegli,jesli za szybko spowolnisz metabolizm od razu tyle kcal obcinac to potem bedziesz mial zastoj lepiej ucinac powoli

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
Przypominam, że przy 80 kg mam 22 % BF.







Zmieniony przez - tive21 w dniu 2013-12-08 19:30:51

Zmieniony przez - tive21 w dniu 2013-12-08 19:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
Staram się tą dietę dopracować... Może mi ktoś powiedzieć tylko czy przy redukcji dać więcej węglowodanów na śniadanie i posiłek przedtreningowy, ale za to uciąć tam tłuszcze? Nie do końca wiem jak rozłożyć węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79304
Na sniadanie daj 4 jaja i chleba razowego ( bez owocow ) i do tego oliwe , okolotreningowo wywal tluszcze i warzywa ( ja bym tak zrobil spowalniaja wchlanianie bialka ) warzywa wszedzie oprocz okolotrningowego , jak juz owoce na sile chcesz to tylko raz dziennie janajlepiej rano jeden owoc ( cukry proste )

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
Na śniadanie jest omlet, a bez owoców po prostu mi nie wchodzi. Posiłek II i IV to ten sam - sałatka. To ok, w posiłku III (obiad=przedtreningowy) zostawię tylko kurczaka i ryż. Krócej mówiąc na redukcji:
I posiłek - białko, węgle i tłuszcze
II posiłek - białko, węgle i tłuszcze
III posiłek (przedtreningowy) - więcej białka, węgle, bez tłuszczy, bez warzyw
IV posiłek (potreningowy) - więcej białka, węgle, bez tłuszczy, bez warzyw
V posiłek (przed snem) - możliwie czyste białko, bez węgli i tłuszczy
Zaraz poprawie dietę, tylko ciężko będzie te 2~k kcal wyciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79304
Na kolacje bialko i tluszcz zeby sie dlugo wchlanialo bez wegli , jak omlet na sniadanie to daj platki owsiane bialka jaj i do tego 30 g odzywki i na to mozesz z rana zazucic troche dzemu marmolady

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1112
Dlaczego śniadanie ma być bez węgli?
Kolacja i tłuszcze? Na SFD wyczytałem, że posiłek przed snem ma być możliwie niskokaloryczny + możliwie tylko białko bez węgli i tłuszczy.
Przypominam jakby co, że jestem na redukcji.
Dodaję zmienioną dietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79304
Jak sniadanie bez wegli , przeciez w placku masz wegle platki owsiane , duzo bialka z jaj i odzywki taki placek z okolo 4 jaj platkow przypraw i odzywki plus bonusowo dzem ma okolo 550 kcl a kolacja zdrwoe tluszcze to podstawa zeby sie wszystko dlugo wchlanialo , chodzi o nocny katabolizm i ser twarogowy wywal i daj lepsze zrodlo bialka np ja wcinam mozzarele z pomodorkiem i do tego albo orzechy wloskie , albo oliwki albo lyzke oleju budwigowego TLUSZCZE NA NOC TO PODSTAWA ALE TYLKO ZDROWE

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79304
Posilek 1 daj 4 jaja plus zytni / platki i omlet z jaj

Anty / Anty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

Nowa dieta do oceny - 75kg

WHEY premium