SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 108kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2504
Witam. Mam 31 lat i ważę 108 kg. Od ponad miesiąca chodzę 2 razy na siłownie (trening siłowy z trenerem) i 3 razy biegam po 40 min. Niestety nie wiem czemu od kiedy zacząłem ćwiczyć moja waga stanęła w miejscu i ciągle wynosi 108 kg. Mam tendencje do tycia. Poniżej moje zdjęcie oraz rozpiska diety 2500 kcal. Trochę to jest zniechęcające kiedy tyle potu się leje na bieganiu i siłce a waga stoi przyznacie ? ;) Bardzo prosiłbym o pomoc w korekcie diety kolegów oraz jakiś pomysł czemu waga może stać w miejscu mimo ćwiczeń i trzymania się określonej liczby kalorii dziennie. Tryb życia wygląda tak, że obecnie mam dużo wolnego czasu, z tego względu ruch jest jedynie kiedy pójdę na siłownie wieczorem albo gdy idę biegać.

Czy ktoś mi wytłumaczy jedną rzecz. Jeśli w ciągu dnia zjem oprócz zdrowych rzeczy np kawałek pizzy i z jedną szklankę coli nie przeszkodzi to w redukcji skoro będzie się to wszystko mieściło w tych 2500 kcal dziennie oraz 60 g tłuszczy ?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

1 posiłek
Banan 110 kcal
Płatki kukurydziane 240 kcal / 4 g tłuszczu

2 posiłek
Pierś z kurczaka 150 kcal / 6 g tłuszcz
Surówka coleslaw 60 kcal / 3 g tłuszcz
1 szkl coli 100 kcal

Siłownia / Bieganie:
35 g białka Whey Protein po ćwiczeniach

3 posiłek
Jedno ciastko ryżowe z czekoladą 75 kca / 3 g tłuszcz
Jogurt naturalny 120 kcal / 6 g tłuszcz
Jabłko 100 kcal
Banan 110 kcal
Płatki kukurydziane 24 kcal / 4 g tłuszcz

4 posiłek
2 bułki kajzerki z serkiem almette 700 kcal / 10 g tłuszcz

= RAZEM = 2500 kcal / 40 g tłuszcz





Zmieniony przez - mzuraw w dniu 2017-01-08 16:15:16

Zmieniony przez - mzuraw w dniu 2017-01-08 16:18:35

Zmieniony przez - mzuraw w dniu 2017-01-08 16:21:50

Zmieniony przez - mzuraw w dniu 2017-01-08 16:22:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej dietę proszę wrzuć w ten sposób https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html, by była bardziej czytelna.

Skrajna ilość tłuszczy, bardzo...co może spowodować problemy ze strony gospodarki hormonalnej.
W tym samym linku też jest pełna ankieta - ją też wrzuć.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2504
Witam. W obecnej diecie nie liczyłem ilości węglowodanów kiedy je policzyłem okazało się że spożywałem ich 3 razy więcej niż powinienem chyba one były przyczyną zatrzymania wagi. Spróbuję jeszcze raz przez kilka tygodni licząc każde składniki i w razie pytań ponownie zamieszczę nowy post.

Proszę administratora o zamknięcie tematu.


Zmieniony przez - mzuraw w dniu 2017-01-09 16:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
bez ważenia produktów w kuchni i prowadzenia dziennika nie widzę tego, jeśli oczekujesz efektów

i nie zakładaj nowego tematu, tylko kontynuuj w tym aktualnym.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68432
Zadbaj o jakość swojej diety, bo wygląda nieciekawie - jakieś płatki, kajzerki i inne z przeproszeniem , dupe..rele, a konkretnego jedzenia nie widać :(.
Na czymś takim i przy aktywności fizycznej, możesz sobie szybko narobić kłopotów.
Kalorie w diecie to nie wszystko, liczy się zaopatrzenie organizmu w witaminy, mikroelementy itd. Bez tego aktywność fizyczna nie ma sensu, a redukcja będzie problemowa.
Może ten artykuł Ci co nieco rozjaśni:
http://potreningu.pl/articles/3895/antydieta-od-dietetyka
Jadając jałowe produkty, dorobisz się braków witamin i będzie Ci trudno schudnąć, bo metabolizm człowieka, wszystkie przemiany energetyczne zachodzące w komórkach - wymagają dostawy różnych składników odżywczych - inaczej kuleje...
Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2504
Witam ponownie. Bardzie dziękuje za artykuł sporo się z niego dowiedziałem. Zmieniłem znacznie dietę i po tygodniu treningów 1 kg już spadł ;) Poniżej zamieszczam poprawioną rozpiskę diety.

PS. Dymatize Mass Gainer nie bardzo tu chyba pasuje bo to na masę jest ale dostałem w prezencie 5 kg więc ciężko nie skorzystać ;)





Zmieniony przez - mzuraw w dniu 2017-01-15 13:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
masz prawie 700g nabialu w tej diecie. zejdz w dol z tym nabialem stanowczo
tego gainera z rana to wywal, kompletnie nie potrzebny.
zwieksz spozycie miesa, 200g dziennie to troche malo.
serek wiejski zamien na twarog poltlusty.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2504
stojeden
masz prawie 700g nabialu w tej diecie. zejdz w dol z tym nabialem stanowczo
tego gainera z rana to wywal, kompletnie nie potrzebny.
zwieksz spozycie miesa, 200g dziennie to troche malo.
serek wiejski zamien na twarog poltlusty.


Czy znacie jakieś przykłady prostych dań mięsnych oprócz piersi z kurczaka ?
Odnośnie gainera, z tego co czytałem zawiera on różne przydatne tłuszcze i witaminy może warto go zostawić szkoda wyrzucać za darmo 5 kg.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zapraszam do działu KUCHNIA SFD tam zaczerpniesz sporo fajnych, ciekawych i prostych przepisów
Pozdrawiam.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
odstaw tego gainera na bok poki co. dopieta miska i nic wiecej nie trzeba. ale sprzedaj komus / zrob prezent
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
"Czy ktoś mi wytłumaczy jedną rzecz. Jeśli w ciągu dnia zjem oprócz zdrowych rzeczy np kawałek pizzy i z jedną szklankę coli nie przeszkodzi to w redukcji skoro będzie się to wszystko mieściło w tych 2500 kcal dziennie oraz 60 g tłuszczy ? " - tak, to moze przeszkadzac, bo pamietaj, ze kaloria kalorii NIE rowna
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję 78 kg

Następny temat

dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium