SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 100kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6501
Witajcie:)
Od równych 6 tygodni jestem na diecie redukcyjnej, była to dieta robiona przeze mnie na oko. W ciągu tych tygodni zszedłem z 112kg na równiutkie 100. Jednakże czuję się coraz słabszy, ból mięśni czyli kicha regeneracja;) Dodam, że do obecnych posiłków się przyzwyczaiłem i nie czuję się głodny. Proszę o sugestie co poprawić.

Wskaźnik BMR: 2207 kcal
Płeć : mężczyzna
Wiek : 26
Waga : 100
Wzrost : 188
Obwód ramienia : 39
Obwód bioder : 100
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 21.33%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia - split, 4x 60min aeroby (rowerek stacjonarny, min 30km, prędkość 30+km/h), ćwiczenia z 6 weidera co drugi dzień
Odżywianie : słabość do mięsa;)
Cel : redukcja + wyrzeźbiona sylwetka
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : jabczan kreatyny, witaminy multiple sport olimp, thermo stim
Stosowane wcześniej diety : low carb ostatnie 6 tygodni

Foteczka z moim dziennym jedzonkiem, dodam, że czuje się pełny po tym.





Zmieniony przez - Monitorek w dniu 2016-02-26 11:38:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6501
Jasna sprawa, nigdy nie kupuje gotowca. Proszę o potwierdzenie czy reszta ok, oraz czy mniej więcej się zgadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Dieta do poprawy.Tego w sumie nie można nazwać dietą a głodówką.
Zacznij od wyliczenia zapotrzebowania wg tego wzoru:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
Odejmij 300-500kcal.
Spróbuj ułożyć dietę na podstawie art :
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
Wstaw dietę wg wskazówek z tematu podwieszonego,my skorygujemy błędy.
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli średnio 2kg/tydz w dół. Chyba troszkę za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Po pierwsze to masz za niskie kalorie co może skutkować zastojem , spowolnieniem metabolizmu ( późniejsze problemy) . Na szybko to zwiększ tłuszcze na minimum 100-120 gram , białko możesz podbić do 180 gram a węglowodany zostawić lub rotować . Trening jaki wykonujesz nie da Ci zamierzonych efektów i szczególnie A6W .Powinieneś przejść na FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I warto pamiętać o tym, że musisz przeliczać te kalorie od nowa raz na jakiś czas bo jednak ta waga cały czas spada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6501
BMR= 999 + 1175 - 127,92 + 5 = 2051,08

Oczywiście lubie zmiany, i chce je zrobić;) Jednakże jeśli chodzi o sposób treningu to jestem zadowolony i widzę spore efekty.

Zrobiłem małe poprawki, kurde, już chyba nic więcej w siebie nie zmieszczę..





Zmieniony przez - Monitorek w dniu 2016-02-26 13:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6501
Czy mogę prosić o sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6501
Odswieze, proszę o pomoc w rozpisaniu diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 114
Mam ten sam problem, nie mogę dopompować makroskładników do tych z założeń :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
No ale tutaj jeszcze obciąłeś kalorie z węgli. Dodaj tłuszczy tak jak pisał Ci wojo.
Wywal masło ,kiełbaski,ser salami i inne śmieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6501
Zrobiłem małe poprawki według zaleceń.

Proszę o opinie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dawkowaniem suplementów

Następny temat

Ocena mojej diety

WHEY premium