SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 113kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
drobiowe kulki z mozza... masz na myśli wpierniczyć ser do piersi, na zasadzie farszu, czy pierś owinąć mozza?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 399
Może teraz, ograniczyłem nabiał, mam nadzieję ze to bedzie dobra baza do mojego menu, bede modyfikował ja troszke dodając czasami nabiał (nie 700g dziennie ), oraz inne mięsa te "tłustsze" również oczywiście. Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W 2 śniadaniu masz same węgle proste, owoców bo masz ich sporo zamień na ryże, kasze, więcej węglowodanów złożonych tutaj skąd czerppać https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html
Panga jest mało odżywczą i wartościową rybą. Dodaj masło klarowane, olej kokosowy, możesz gorzką czekoladę dorzucić, czy kakao do omletów, placków etc
Na kolację nie masz białka, rozkładaj tak, by w każdym posiłku było go 20-25g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
odpuść sobie tę pangę, to jedna z najgorszych jakościowo ryb.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Masz do wyboru wiele innych wartościowych ryb.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

Co dalej robić ? Redukcja czy masa ?

WHEY premium