SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do korekcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6290 Napisanych postów 76141 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755474
Uzupelniasz tak jak masz braki a nie cyklicznie. Whey 100 jest ok. Glutamina zbedna. BCAA fitmax z cytrulina lub Peak/Hi Tec.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem wiem ,że uzupełniam jak mam braki, chodziło mi tylko o to czy inna dieta będzie w dnt? czy tylko bez posiłku bezpośrednio po treningu ? Rano białko obowiązek bo nie dam rady wcisnąć już nic po owsiance :P A owsa sobie ładnie mielę dorzucam białko i piję . A po treningu wiadomo ,że jedzenie też średnio wchodzi. No oki, a jaki booster? Dużo się mówi o Redweilerze teraz, jak oceniacie to? Bcaa fitmaxa spróbuję :)

Zmieniony przez - Cortezjusz w dniu 2013-02-08 14:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
W DNT możesz uciąć nieco kcal i/lub obniżyć spożycie ww kosztem zwiększenia ilości tłuszczów

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dnt mogę dać olej do posiłków które są okołotreningowe i trochę węgle zmniejszyć :) Niech się ktoś wypowie na temat boostera jakiegos ciekawego :) Najlepiej żeby starczył jak najdłużej.. :) redu 12 tyg planuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
najlepiej zapytaj w Odżywkach i Suplementach

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6290 Napisanych postów 76141 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755474
Redweiler jest ok. Assault jest tez w tej chwili w super cenie w sklepie sfd.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://sklep.sfd.pl/Mex_nutrition_Matrix_10-opis26753.html kupiłem takie białko ponieważ miałem w dobrej cenie a widzę ,że opinie ma niezłe.. Tylko intetresuje mnie to ,że napisane jest dziennie 1 porcja najlepiej przed snem hmm... czy mogę normalnie brać dwie:? rano i po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
bierzesz wg braków w diecie,"zalecenia" z etykiety Cię nie interesują

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kumam tylko pierwszy raz spotkałem się z czymś takim ,że raz dziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Więc to już ostatnia wersja diety :D Od jutra ruszam:P Jadę na zakupy teraz Jaki ten olej lniany najlepiej? i gdzie:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POTRZEBUJĘ MASY :(

Następny temat

zmiana w diecie

forma lato