SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna bez efektu jojo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Chciałbym aby ktoś ocenił mój dzisiejszy dzień i wprowadził poprawki, których pewnie będzie sporo:

Śniedanie ok. godz. 6:30 -> spora miska płatków śniadaniowych z mlekiem

obiad ok. godz. 16:00 -> 3 jajka na twardo z 3 plasterkami szynki przygotowane na patelni bez tłuszczu + szkalnka herbaty słodzonej.

Trening ok. godz. 18:45 30min. ciągłego treningu na orbiterce + ok. 20min. treningu siłowego z hatnlami 3 s. 20p. i brzuszki tak samo.

Kolacja ok. godz. 20:00 znowu duża miska płatków z mlekiem + ok. godz 21:30 jeden gorący kubek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
dzis juz ide spac, wiec moze ktos inny oceni, generalnie jest ekhm..
najlepiej jak sam zoabczysz

skrot:
posilki komponuj na bazie
zrodlo pelnowartosciowego bialka + duuuzo warzyw, minimalne ilosci owocow + zdrowe tluszcze
wegle w posilkach okolotreningowych

bialko - chude mieso, ryby, jaja, twarogi

warzywa - unikaj burakow, groszku, kukurydzy, straczkowych, gotowanej marchwi (ziemniaki to nie warzywa, wiec chyba sie rozumiemy?)

zdrowe tluszcze - oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy (zwlaszcza wloskie), nasiona slonecznika, dyni, siemie lniane, ryby tluste, avokado

wegle (okolotreningowo) - kasze, ryz brazowy, makaron z maki razowej, platki owsiane, chleb jesli juz to razowy, generalnie radze unikac

unikaj
-przetworzonych produktow, smazenia, wyrobow/podrobow miesnych typu kielbasa zwyczajna, parowki, pasztety itd,
-slodyczy, cukru we wszelkiej postaci,
-produktow wedzonych, konserw
-smazenia, margaryn, tlustych sosow itp

2g bialka na kg masy ciala
150g wegli dziennie (okoloreningowo moze byc wiecej np.200)
reszte zapotrzebowania kalotycznego stanowia dobre tluszcze

zapotrzebowanie (korzystaj z prostrzego wzoru)
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

jakies wnioski?
pzdr

Zmieniony przez - 6roove w dniu 2007-01-09 00:30:46

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Temat upadł szybko, a ja dalej mam wiele wątpliwości i szukam ratunku czytając inne tematy, więc odświeżam. Czytam wasze rady i tak na chłopski rozum to ja nie jestem w stanie jeść jakichś kaszy, codziennie ryb, gotować sobie kurczaka itd itp. Maam 17 lat, brak czasu na samodzielne przygotowanie sobie posiłków. Czy jest ktoś w stanie mniej więcej mi pomóc w ułożeniu prostej diety, która na pewno przyniesie efekty jak ogranicze kalorie. Nie ma problemu z wywalniem słodyczy i napojów gazowanych bo tego już nie jem. Chodzi mi o takiego typu posiłku np.
-chleb waza z chudym serem, chleb razowy z chudą szynką, owoce, warzywa, mogę kupić też jakiś spalacz ale nie wiem jaki i to chyba nie jest zresztą dobrry pomysł. Moje zapotrzebowanie na ckal dzienne wynosi ok. 2000ckal. Ćwiczę codziennie 1/2h aeroby(tranżer eliptyczny) i z 20min. hantlami na mięśnie rąk. To wychodzi 5kg ciężar po 3 serie po 15-20 powtórzeń i mam dość. Chcę w okresie mniej więcej 2-3 miesięcy zgubiś tłuszcz z brzucha (ok.5-8kg) I nabrać siły w rękach. Podejmie się ktoś pomocy mi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Ważne pytnie, bo właśnie czytam o diecie zbilanoswanej : co to jest to LBM??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Acha rozumiem, a jak moge dokładnie obliczyć ilość tkanki tłuszczowej bo na oko to nie jestem pewien, z góry dzięki za odp. Chyba zabiorę się za dietę zbilansowaną jak mi poradziłeś już dawno temu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Moja waga to 67kg, a poziom tkanki wynosi ok. 19%......jezeli dobrze obliczyłem, to tłuszcz w moim organizmie to....3.5kg???:/:/ Coś za mało chyba nie? Albo coś źle liczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Kurde ta dieta zbilansowana jest bardzo skomplikowana i nie rozumiem tam wielu pojęć..... I mam pytanie jak tam było obliczanie mikrosładników i mi wyszło -tylko areoby 1,65 x LBM(to co nam zostanie jak odejmiemy tkankę tłuszczową) =6 oraz 1 x LBM(kg) x 2,2 + 100 przy treningu siłowym lub areobowym(wysoka aktywność) = 107,7 to co to oznacza:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak biegac? Tworzenie formy+spalanie fatu

Następny temat

dieta na masówe

WHEY premium