SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chce sobie ułożyć dietę redukcyjną i wstawić tu do sprawdzenia tylko mam parę pytań;
1. Jaki rozkład W, T, B przyjąć? czy 40%, 30%, 30% czy taki jak wyskakuje w kalkulatorze potreningu czyli 15% białka,
30% tłuszczu, 55% węglowodanów?
2. Czy na kolację jemy tylko białko czy można węglowodany bo przeglądając sfd różne widziałam opinie,
3. Czy przed treningiem można jeść tłuszcz np. olej a po treningu np. serek wiejski który zawiera tłuszcz? czy musi to być jednak czyste białko?
4. Aby wyliczyć swoje zapotrzebowanie na kalkulatorze na potreningu planująć ćwiczyć 6 razy w tyg (3 razy siłowe, 3 razy ćwiczenia ze strony fitness blender) którą aktywność zaznaczyć? umiarkowana aktywność czy duża? bo mi się może wydawać ze to dużo aktywność a wg Was może być mała ;p z góry dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Mówiąc szczerze to odpowiedź konkretną uzyskasz jak podzielisz się z nami informacjami o które prosimy tu:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html

Bo każda pytająca osoba jest oceniana oddzielnie - w zależności od wagi, wyglądu, rodzaju aktywności i tego co jada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.


Zmieniony przez - MarcinDworak87 w dniu 2015-07-23 10:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: natalka23
WIEK: 25
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 73
WZROST: 165
OBWÓD RAMIENIA: 31
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA: lewe: 65, prawe: 66/67
OBWÓD BIODER: 101
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 91
OBWÓD TALI: 77,5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 96
KOLANO: 45
****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
redukcja tkanki tłuszczowej
, ujędrnienie ciała (wiem, ze nie da się miejscowo odchudzić, ale głównie zależy mi na odchudzeniu nóg bo są nie proporcjonalne do góry ;/)
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
w liceum przez krótki okres dieta 1000 kalorii albo i mniej, później dieta 1300 kalorii, 2 lata temu dieta ok 1600 – 1700 kalorii + codziennie ćwiczenia ewy chodakowskiej killer + mel b na nogi pośladki brzuch, czasem dodatkowo sklalpel, później trochę biegałam, od tego czasu próbuje ćwiczyć i jeść zdrowo, ale nie wychodzi ;/ bo od tamtego odchudzania efekt jojo. W lipcu 2 tygodnie jadłam 1800 kalorii kierując się wskazówkami stad + ćwiczyłam fitness blender na zmianę z ćwiczeniami ze str fitappy na nogi, nadzień ok 30 min ćwiczyłam, ale po 2 tyg nie zobaczyłam żadnych zmian i zrezygnowałam.
****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE?
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Teraz staram się jeść zdrowiej (chociaż słodycze podjadam) bo jeszcze z 3 miesiące temu jadłam dużo słodyczy,chipsów itd., ale ogólnie chyba powodem ze tyje jest to ze jem za duzo ;/
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE nie

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.
Jeśli to nie problem to bym wolała nie wrzucać zdj. Figurę mam nie określona moim zdaniem, raczej szerokie ramiona (grube ręce) ale ogólnie górę mam chudsza od dołu, cały tłuszcz odkłada mi się w udach, łydkach i okolicach kolan ;/ i prawa stronę (nogi) mam grubszą, o ok 1-1,5 cm, czy da się na to poradzić coś ćwiczeniami?





Zmieniony przez - natalka23 w dniu 2015-07-23 10:34:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Natalka, prosimy o zrzut z diety bo tzw racjonalne, zdrowe itd, nic nie mowi, aczesto jest zupelnie odwrotnie. Wrzuc w tabele zwazone (przed obrobka termiczna) Jezeli masz tendencje do odkladania tkanki tluszczowej na dole to niestety jest to uciazliwa redukcja i trzeba miec sporo zaparcia. Nie da sie zobaczyc rezultatow w 2 tygodnie chocby nie wiem co Ewa Ch obiecywala, nie wiadomo jaka rzezbe, jakie posladki i jakiego fat killera. NIE DA SIE - trzeba czasu. Czy da sie porazdzic cwiczeniami? Jasne...ale tylko z dobra dieta, dopasowana do CIEBIE a nie ogolnikowa dla wszystkich. Killery, Turbo, Model Look i inne takie to mozesz sobie darowac jako trening zasadniczy. Masz jakis sprzet w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Co do zapotrzebowania, wyjdz ze wzoru na podstawowa przemiane materii,a nie kalkulatora po treningu.jezeli chodzi o wspolczynnik aktywnosci to bym dala 1.6. Sporo tego wyjdzie, ale ze to redukcja to odejmujesz 10-15%. Najlepsze proporcje btw wg mnie to 30/30/40

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde trochę się dobiłam, ze tak ciężko będzie się odchudzić z nóg:(

wrzucam co jadłam, licząc na kartce wychodziło ok 1700 - 1800 a tutaj mniej.













Zmieniony przez - natalka23 w dniu 2015-07-23 12:00:53

Zmieniony przez - natalka23 w dniu 2015-07-23 12:01:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu chodakowska,mel b odpada? właśnie ćwicząc killera i mel b spadaly mi cm z ud, na miesiąć ok 2 cm - 1 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dieta do poprawki
1. każdy posiłek powinien zawierać ŹRÓDŁO białka, tłuszczy i węglowodanów (w nikeórych posiłkach Ci tego brakuje)
2. jesz za dużo nabiału
3. z jakośica też nie jest najlepiej, mam tu na myśli chleb graham
4. jak nie jesz tony warzyw to nie ma co ich liczyć
\

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do sprzętu mam jedynie ciężarki po 4 kg.

chleb orkiszowy będzie ok?tylko nie wiem czy on jest dobrej jakości bo to taki z tesco.
za dużo nabiału? może zostać twaróg a wyrzucić wiejski?


Zmieniony przez - natalka23 w dniu 2015-07-23 12:32:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy-co zmienić?

Następny temat

Wieksza pupa mniejszy brzuch - prosze o pomoc

WHEY premium