SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna. PROŚBA O RADE.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Witam serdecznie. jestem nowy na forum dlatego z góry przepraszam jeśli zły dział lub coś :) Dużo czytałem na ten temat i postanowiłem coś zrobić ze swoim brzuchem.Głównie zależy mi na pozbyciu sie tłuszczu z brzucha i wyrzeżbieniu go. Prosze o rady dotyczące diety.
Wiek 24
Waga 82
wzrost 184
obwód w pasie 90
3x w tygodniu siłownia 1,5 godz
3x w tygodniu rowerek stacjonarny 30 min
Moje zapotrzebowanie z tego co obliczyłem to chyba około 2300 kcal. Wstępnie ułożyłem sobie taką diete, prosze o korekte i rady:

1. godz.5.40...4 jajka całe(240g)+ kawa rozpuszczalna+ orzechy (20g)
2.godz.9.00.. Bułka Grahamka(70G)+piersi z kurcząt (100g)+1szt.pomidor
3.godz.12.0o..Bułka Grahamka(70G)+piersi z kurcząt (100g)+1.szt. marchew
4.godz.15.00...ziemniaki (100g)+surówka+ ???
5.godz.18.oo...ryż(50g) + piersi z kurcząt (150g)+ szparaga
6.godz 21.oo...twaróg chudy (200g)+ oliwa z oliwek (10g)

Byłby to dzień treningowy, w nietreningowe planuje w posiłku 5 wrzucić jakąś rybke. Prosze o rady i wyrozumiałosć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
ale gdzie tu widzisz 2300?
daj:owsiane,ryby,tłuste mięso,itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
wiem nie ma tutaj dlatego pytam co w jakich ilosciach i do których posiłków dodać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
masz dać takie ilości aby zgadzało się b/t/w i kcal,
produkty mają smakować Tobie.
Co z tego że ktoś powie:"200 owsianych,200 karkówki"
skoro ich nie lubisz.
posiłków nie musi być 6(2,3,5)

Zmieniony przez - marian1970 w dniu 2012-09-20 15:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
czyli podciagnąć wszystko do wartosci żeby sie zgadzały i tak powinno być ok :) dzięki za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
grahamki to nie za dobry pomysł na redukcji wg mnie. to po 1. Po 2 ziemniaki?? nie lepiej coś wartościowszego (sam jestem ich zwolennikiem ale szczerze już wole się poświęcić 2-3miechy i zrobić to porządnie, niż robić pół roku i widzieć jakieś tam "efekty")
Ziemniaki dopuszczalne są po treningu ponieważ mają wysoki ig.
I taka własna rada widzę że myślisz nad mięsami a może stosuj się jak ja (jeśli chcesz) np 1dzień jest biały ryż + kura, następny makaron + schab itd etc ryż biały ryż brązowy niby to samo a czaruje cały czas inne mieszanki raz ryż z buraczkami i kurą (bałem się tych buraczków ale muszę powiedzieć że super weszły)
Wrzuć to wszystko tutaj i daj nam zrzut z podglądu (generuj zrzut i wrzuć tu)
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
jeśli możesz doradź mi konkretnie co zmienić w którym posiłku i w jakiej ilosci, grahamki wiem ze nie za dobre ale pracuje jako kierowca i najwygodniej zjeśc mi taką bułke z kurakiem za kółkiem, na co ewentualnie ją zamienic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
podbij trochę białka bo jest malutko. A nie możesz stanąć gdzieś i szybko wchłonąć kuraka z ryżem ;) pewnie robisz w rozwożeniu towaru niż w tirach całe dnie w pracy więc jak bd komuś podrzucał stanąć wchłonąć jechać dalej . Ja sam sie uczyłem jeść zimne żarcie (robie na budowie) i powiem ci ze idzie dać rade w tydz sie przyzwyczaisz. grahamke jesli juz dal bym do 1 posiłku (śniadania) potem węgle tylko przed i po treningu (bez tłuszczy w tej porze) te pierogi mi za bardzo nie pasują bo jakość zawsze jest do życzenia. Nie lepiej się poświęcić 2 miechy 3 max czystej diety i mieć zaj**iste efekty niż pół roku rok (wybierz sobie) cudować kombinować i mieć takie same efekty (jak nie gorsze co ja w te 2-3 miechy)?? Takie jest moje zdanie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
ups ;) niechcący z dziewczyny konta skorzystałem (nie zwróciłem uwagi ) ale wypowiedź bez zmian ;P tylko jeszcze dodam że mało tłuszczy masz bardzo też bym troche podbił ale to później jak coś konkretniejszego ustalimy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryż jest niezdrowy! Arsen.

Następny temat

DIETA DO OCENY +POPRAWKI. POMOCY DLA CHUDZINY !!

WHEY premium