SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcjna do oceny, 67kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
gdzie w w/w rozpisce treningi są i jak wyglądają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
deja vu
3700 to kalorycznośc masowa dla dużego chłopa.Nie redukcyjna dla kogoś kto ma niewiele masy mięsniowej. Taka aktywność jest bez sensu, tak jak i półtora litra soku z buraków. Basen to relax, no chyba, że pływasz jak zawodnik, jednak wrzucone foto na to nie wskazuje.


No basen to relax, ale chyba podczas lekkiego plywania też kcl sie zbija, czy nie liczyć go? Głównie dla regeneracji włączam basen na wieczór ( zakończenie dnia.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
anubis84
gdzie w w/w rozpisce treningi są i jak wyglądają


Trening będę wykonywał podobny do tego rozpisanego - https://www.sfd.pl/Nie_wiesz_ile_powtórzeń_w_danej_partii_ZOBACZ!-t932777-s1.html 
sugerując się liczbą powtórzeń oraz ćwiczeniami, aczkolwiek niektóre mam inne ćwiczenia oraz będę zmieniał by mięśnie się nie przyzwyczaiały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
vAsher
śmieszny jestes,





Mowisz?


vAsher

Nie cwaniakuj, dobrze jest przeliczone jak chcesz kozaczyć to udowodnij screenami że złe mam obliczone ;)



Udowodnisz zdjeciami po wakacjach jaki jest efekt wpier***nia takiej ilosci kcal i tak bezsensownego "treningu", ktory nie wiesz co buduje bo zalezy Ci na utracie sadla, ktorego masz pod dostatkiem.

Moze dudee bedzie widzial sens w odpowiedzi na twoje pytania und podejscie. On zdaje sie zajmuje sie dietetyka sportowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
abdulkanarek
vAsher
śmieszny jestes,





Mowisz?


vAsher

Nie cwaniakuj, dobrze jest przeliczone jak chcesz kozaczyć to udowodnij screenami że złe mam obliczone ;)



Udowodnisz zdjeciami po wakacjach jaki jest efekt wpier***nia takiej ilosci kcal i tak bezsensownego "treningu", ktory nie wiesz co buduje bo zalezy Ci na utracie sadla, ktorego masz pod dostatkiem.

Moze dudee bedzie widzial sens w odpowiedzi na twoje pytania und podejscie. On zdaje sie zajmuje sie dietetyka sportowa.


Zależy mi na budowie wytrzymałości oraz redukcji tłuszczu + fajnie by było jakby w siłe też coś poszło. (walka z cieniem oraz worek to taki dodatek do treningu by w razie czego mieć fajny cios.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale miedzy którymi posiłkami jest siłownia i basen

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
anubis84
ale miedzy którymi posiłkami jest siłownia i basen


Po 2 posiłkach jest silka, pozniej 3-ci posiłek po biegach, wróce do domu odpoczne zjem 4 posiłek odczekam zrobie kolejny trening i zjem posiłek, pozniej basen i ostatni posiłek

1. jajecznica

2. Platki owsiane

3. Mintaj

4. Indyk

5.Indyk

6. Sadzonka

(Napisałem początki, wszystko jest rozpisane w tabeli.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak siłownia po drugim posiłku to kiepsko orzechy i owsiane są ciężko strawne, przedtreningowy powinien być lekkim posiłkiem. Popraw ten zrzut jeszcze aby były pokazane poprawne godziny i numery posiłków bo masz 1 2 i nagle 7.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
anubis84
jak siłownia po drugim posiłku to kiepsko orzechy i owsiane są ciężko strawne, przedtreningowy powinien być lekkim posiłkiem. Popraw ten zrzut jeszcze aby były pokazane poprawne godziny i numery posiłków bo masz 1 2 i nagle 7.


Zmniejszyłem kcl, po 3-cim posiłku siłka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
Czy nie będzie dobrym rozwiązaniem przy tej ilości kcl cotygodniowe pomiary? czy schodzi coś a jeżeli by nie schodziło to cięcie kcl , mam też pytanie czy jest możliwe przedawkowanie witamin przez spożywanie dużych ilości warzyw?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanita

Następny temat

Odchudzanie w delegacji

WHEY premium