SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta pod test - Green Magnitude+Glycer Grow+dodatki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
miałem ten sam problem z nasyconymi zjadaj ser zółty białko + tłuszcze np na kolacje


dieta ok wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
W jajkach cholesterol jest niegroźny

A gdzie jest groźny? (oprócz tętnic)

Cholesterol to cholesterol, u osób zdrowych ten z diety nie powinien szkodzić, inna sprawa ma się z tłuszczami.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Ser żółty z przyjemnością moge szamać

Tylko nie pomyślcie, że moja dieta jest taka w 100% czysta - zdarza mi się śmietnik w postaci pizzy (zwykle raz w tygodniu) i grilowanej piersi w kuraka w bule z kebab house (kto z łodzi ten wie o co chodzi) - najlepsza z możliwych szamka w trakcie miastowego melanżu

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Na masie ser żółty jak najbardziej. Teraz się redukuję więc mogę pomarzyć.

Moja wątpliwość: obróbka termiczna (mikrofalówka) w przypadku wyżej wymienionego jest dozwolona?
A masło jako źródło nasyconych?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Don ja też odpuszczam 1-2 x w tygodniu


Saibek czemu możesz pomarzyć na redukcji ? jak brakuje Ci tłuszczy nasyconcych to skąd szamasz ? i co za róznica czy będa z xxx czy z sera żóltego >?

edit Saib ale masło to trans ...

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-09-27 20:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Niestety jeżeli chodzi o ser żółty to obróbka termiczna nie jest dobrym pomysłem (oksycholesterol) poza tym ser żółty jako produkt fermentowany zawiera łatwiej przyswajalne białka niż te z np. mleka z czego należy korzystać i nie poddawać go dodatkowej denaturacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
masło nie zawiera w przeciwieństwie do margaryny tłuszczów uwodornionych więc pod tym względem jest napewno zdrowsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
A jednak. Dzięki za odp Khaine.

Czyli masło może być?
W ogóle jakie polecasz źródła nasyconych na redukcji?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Elo

jaka dyskusja się wywiązała

Powiem Wam, że może wstyd się przyznać, ale ja sądziłem, że nie powinno się praktycznie w ogóle jeść innych fatów prócz nienasyconych

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Masło (prawdziwe) zawiera ok. 5% transów. Są to "naturalne" transy, które wytwarzają przeżuwacze (np. CLA). Margaryna produkowana nowoczesną metodą może zawierać do 1% izomerów trans. Tłuszcze uwodornione są względnie bezpieczne, to są po prostu już nasycone, najgorsze są częściowo uwodornione. Na wielu margarynach jest to napisane w składzie z uwzględnieniem procentowej zawartości. Jednak margaryn bym unikał ze względu na dużą zawartość n-6.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilki okolotreningowe

Następny temat

Co dodac co ujac - ocen masowke

WHEY premium