SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta po 40tce

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Godz 6.15 - 60 gr owsianki na wodzie +lyzka miodu+ serek wiejski + 20gr orzechow wloskich lub jajecznice z 4 jajek posypanych pietruszka + 3 kromki ciemnego chleba. Godz 11.00 -2 kanapki z tunczykiem +banan lub jablko. Godz 18.00 -Obiad 16kg filet z kurczaka +ziemniaki pieczone w lupinach+ brokuly lub salata zielona z oliwa. Godz 19.00 - 3 jajka gotowane miekkko +2 kromki z chuda szynka. Czasem przed snem serek wiejski + 20gr orzechow wloskich. Co chodzi o posilek przed treningiem to jem 50gr ryzu brazowego+250ml jogurtu natural. W szatni po treningu amino 4 kapsulki+ banan lub jablko. To sa 3-4 posilki dziennie a czasem 3 bo Zmniejszylem gdyz wczesniej jadlem 5-6 posilkow i szlo mi w brzuch. Proponujecie jakies zmiany w zywieniu czy moze tak zostac. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
Snajper1
Witam wie ktos moze na jakiej stronie znajde ciekawe rozpiski treningu na mase.

witaj
na początek warto uzupełnicł ankietę z początku działu , nikt nie pomoże jeśli nie podasz pewnych informacji o sobie https://www.sfd.pl/***REGULAMIN_DZIAŁU,_ANKIETA***-t817850.html .
Dieta ->na stronie potreningu.pl -.> dzienniki rozpisujesz swoja dietę ( kliknij w mojego awatara , a wejdziesz w mój profil, możesz podejrzeć mój dziennik ). Jeśli pojawią się pytania, postaram się pomóc.
Co do treningów, to wg. mnie musisz dokładnie określić co jest Twoim celem , czy redukcja, czy masa, bo w Twoich postach pojawiają się sprzeczne informacje. W mojej opinii trening siłowy, na masę i "chudniecie" niczym się nie rożni poza dietą na plus lub na minus, ewentualnie dodatkowymi aerobami. W moim dzienniku (link w stopce) znajdziesz mój ostatni plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Mam prośbę - czy mógłbyś pisać w jednym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zgadza się nie klikaj za każdym razem na przycisk "nowy temat" tylko na ten z lewej "wyślij odpowiedź ",bo moderatorzy cie zbanują za spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Ok rozumie .He he niestety nie jestem zaglebiony w tmc komputerow jak mlodzi. Jak mozecie to odpowiedzcie na temat posilkow o jakich napisalem. Moze cos podpowiecie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Moze ktos skomentowac moje posilki zeby sie upewnic ze jest w miare mozliwie z odzywianiem. Prosze tez o wskazowki dotyczace odzywek czy bialko np.izolat czy gainera BULKA.Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311220
Czy to jest aż takie istotne? I codziennie jesz to samo? Rany, umarł bym :) Może napisz coś o treningu, jak długo trenujesz, jaki masz cel (pewnie sylwetka :P)... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Posilki napisalem orientacyjnie ale nie znaczy ze jem codziennie tak samo. Staram sie urozmaicac ale juz sie oswoilem z takim jedzeniem zreszta nie mialem prbl jak zaczynalem na poczatku przygode z silownia. Wtedy mialem 40 lat teraz mam 46 prawde mowiac nigdy nie jadlem tlustych niezdrowych posilkow nawet bedac bardzo mlodym czy nastolatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311220
A ile ważysz, mierzysz, i jak z wynikami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
ajazy? co miales na mysli pisac o mojej sylwetce co znaczy to P I minka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311220
Cóż.... większość panów po 40 chce wyglądać ...lepiej, więc nastawiają się raczej na zgubienie kilogramów, wyrzeźbienie itd...stąd minka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311220
:P znaczy wystawiony język :) /uśmiech/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzezba

Następny temat

Głosowanie-styczeń- konkurs Sportowa sylwetka Lato 2015

WHEY premium