SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Tak jak chcieliście zrobiłem to ze stronki i wyszło źle, po pierwsze makro podane na warzywach na patelnie na tej stronie różni się diametralnie od tego, które czytam sobie właśnie na opakowaniu, które mam przed sobą. Każdy produkt różni się nieznacznie. Co więcej nie dodam jednego posiłku czyli owsianki z CHIA, ponieważ nie ma nawet takiego do wyboru.





Zmieniony przez - Nowy1995x w dniu 2019-01-13 17:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8428
Ale są płatki owsiane i nasiona chia ;) Można też dodać własne produkty.


Zmieniony przez - aleksandra_88 w dniu 2019-01-13 17:46:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Ale dodając to do kupy wychodzi inne makro, to samo przy granolach, moje mają więcej białka a mniej węgli, ale pomijając to, wyniki różnią się max o 10-15%. Kuchnia to nie apteka i też zawsze może coś więcej się nasypać, więc mniej więcej jest tutaj pogląd na moją dietę, do tego wystarczy dodać 245kcal owsianki i jest całość.

Tą dietę planuję tak długo aż schudnę te 5-7kg, potem zamierzam dodać kalorie i budować masę, ale powoli, z białka, a nie zalać się tłuszczem, byle kg przybywały. Jest to konieczne ze względu na trening kalisteniki a nie na siłowni. Tutaj każdy niepotrzebny kilogram tłuszczu tylko utrudnia wszystko. Myślę, że w 2-3 tygodnie będzie realne uzyskać tą wagę. Co o tym myślicie?


Zmieniony przez - Nowy1995x w dniu 2019-01-13 17:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tabele kaloryczne są różne, kupisz nawet biały ryże z cenosa i z kupca i makro się może różnic, to samo mięsa, jedno będzie tłustsze inne chudsze.

Nigdy nie patrze ma BTW na opakowaniach, zawsze dodaje z tabel kalorycznych. Granola, wersji granoli moze być dziesiatki, rózne proporcje płatków, innych dodatków.

produkty powinno się wrzucać przed obróbką, 350g piersi surowej to nie jest to samo co 350g ugotowanej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
miałem wagę surowej, zważonej w sklepie.
Ale wracając do meritum, to jak oceniacie tą dietę, jeśli chciałbym stosować ją powiedzmy 3 tygodnie, czy jest to realne, aby osiągnąć zamierzony cel?


Zmieniony przez - Nowy1995x w dniu 2019-01-13 17:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Słabo oceniamy, poza rybą to praktycznie brak tłuszczy z warzyw czy granoli to są słabe jakieś ladowe ilosci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
przyjmuje się zdrową utratę masy 0,5-1kg tygodniowo, w pierwszym tygodniu dwóch może zejść i 5kg bo jak nie jadłeś zdrowo to na jelitach będzie błota pełno i trzymasz wodę, jeżeli chcesz zgubić 5kg ale tkanki tłuszczowej a nie ogólnie z wagi to 5 tygodni minimum, a zakładając 0,5kg tygodniowo to nawet 10 może byc, ale raczej az tyle nie będzie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Pozbycie się wody z organizmu w pierwszych dniach też będzie korzystne, zredukuje to wage, co z kolei ułatwi mi treningi, a dzięki nim będę mógł lepiej spalać tłuszcz i budować mięśnie. Powiedzmy, że nawet ten miesiąc zajmie zejście z 77 do 70 woda i tłuszcz, według mnie to będzie odpowiednie i nie będę musiał dodatkowo tłuszczu spalać. Może macie też mylne pojęcie o mnie bo źle przedstawiłem sytuację. 77kg to nie jest dużo jak na 180cm biorąc pod uwagę, że w życiu coś ćwiczyłem i jestem "w miarę" umięśniony. Na obecną chwilę potrafię robić pompki stojąc na rękach oraz podciągać się na jednej ręce(Co świadczy w pewien sposób o stosunku mięśni do tłuszczu). Jakiś tam zarys tego 6cio paka na brzuchu jest, nie potrzebuję totalnej metamorfozy, tylko niewiele zrzucić. A co do postu anubisa to o co chodzi z tym tłuszczem? Czemu mam go jeść więcej? Myślałem, że ma być go jak najmniej.


Zmieniony przez - Nowy1995x w dniu 2019-01-13 20:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety Ilość kalorii jest jak dla kobiety albo i mniej. W ten sposób nikt formy nie zrobi. Zacznij od wyliczenia poprawnie zapotrzebowania kalorycznego:

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Nowy1995x
A co do postu anubisa to o co chodzi z tym tłuszczem? Czemu mam go jeść więcej? Myślałem, że ma być go jak najmniej.

nie jak najmniej, bo tłuszcz jest potrzebny, z niego a dokładnie z cholesterolu powstają hormony, chodzi o to żebyś korzystał ze zdrowych źródeł tłuszczy zawierających kwasy omega 3 i 6, https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalorie na redukcji w DNT

Następny temat

Dieta dla 16 latka

WHEY premium