SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję 93 KG

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
Rozumiem że to nie problem zjeść węgle na noc w tym przypadku. A gdzie ciąć tłuszcze najbardziej? Czy wszędzie po trochu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Zjedz spokojnie. Tym bardziej, że jesteś po treningu. Ah te mity o węglowodanach na noc... Odnośnie tłuszczy podetnij tam gdzie możesz, np. przy śledziu lisnera (dla mnie to słaby śledź na redukcję), masło.


Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-02-10 14:54:05

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
Może jakąś inną rybą zastąpię. Dzięki bardzo za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
K2J56CAB
Zjedz spokojnie. Tym bardziej, że jesteś po treningu. Ah te mity o węglowodanach na noc... Odnośnie tłuszczy podetnij tam gdzie możesz, np. przy śledziu lisnera (dla mnie to słaby śledź na redukcję), masło.



Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-02-10 14:54:05



Myślę czy nie wywalić tej oliwy z oliwek wieczorem (jaki że bd po treningu)
Czy brzuszki z łososia będą ok zamiast tego śledzia? (Nie ukrywam że są dość tłuste 30g na 100)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Będą OK.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
Mam jeszcze pytanko, jak to właściwie jest z masłem? można jeść (nie ukrywam że suchy chleb jest słaby) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Można. NP. Masło extra

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
Zmodyfikowałem te rzeczy o których mówiłeś, dodałem trochę węgli i wywaliłem tłuszcze. Przed siłką WPC + banan

Idealnie nie jest ale chyba lepiej



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
Postaram się jeszcze dorwać rybkę która ma mniej tłuszczu i gdzieś jeszcze wtedy mogę dodać węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
dla sprostowania wpc + banan PO siłowni

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy

Następny temat

Dieta na masę do poprawy endomorfik 66kg 175cm wzrostu.

WHEY premium