SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na poziomie,a moze sie myle?Ocencie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Edycje masz na gorze postu, taka lupka. Co do surowego jajka to paru enzymow nam brakuje, zeby je strawic ale bez przesady, nie w stopniu prawie zerowym ale o salmonelle bym sie bal

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy twoim poście lupke widze przy swoim nie :/


... no dobrze teraz widze....

dziwne że Xaero85 tak zamilkł :)

Zmieniony przez - bieniutzn w dniu 2005-09-29 21:41:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30893
MEzomorfik jestem,zawsze byłem dosc silny,na siłowni to raczej zap*****l.alem niz trenowalem,niestety przez to sie sie juz raz przetrenowalem,ale wszlem z tego jakos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Sorry bo faktycznie trochę mnie poniosło, ale to nie zmienia faktu, że Ciebie również. To że ta dieta ma kilka małych błędów nie oznacza, że jest do dupy. Doda warzywa, zmniejszy odrobinę ilość białka w drugim posiłku.

Zresztą w diecie najważniejsza jest odpowiednia ilość kalorii i białka oraz żeby spożywane kalorie były przyzwoite, czyli zdrowe tłuszcze, węglowodany o niskim IG. Te założenia ta dieta spełnia więc napewno nie jest zła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30893
Skoro jestem mezomorfikiem ta dietka moze byc?Oczywiscie dodam wiecej warzyw,z tego co sie orientuje to pozwalaja szybciej trawic wiec jest gites.Bialak za bardzo nie mam jakzmniejszyc w tym drugim posilku koktajlu,poza tym łatwo wystarczy zgarzac wode w termosie wlac na garnka i mozna wrzucic jakajo na chwile,a bakterie zgina,takze o salmonelle sie nie matrtwie,acha no i oczywcscie jajka mam od babci bo ona ma kury takze,jestem duzo spokojniejszy bo jakos dawniej sie jadlo kogel mogel i nikt sie salmonella nie zarazil takze prawdopodbienstwo w moim wypadku jest bynajmniej znikome.:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na noc nie powinenś spożywac swojego koktajlu bo zawiera Ww i bóg wie jakiego pochodzenia Białko. także bez podania mi skłądu koktajlu nie jestem w stanie Ci pomóc... jedyne co moge Ci poradzić to zjedzenie 1 grahamki do tego twojego koktajlu bo inaczej "zatruwasz" sobie organizm i przeciążasz nerki oraz wątrobe.. stosunek 1:4 musi być zchowany poniewąż orgaznizm ludzki na strawinie 1g biaka potrzebuje około 4 jednostek insuliny.


Na tym poście kończe swój udział w tym temacie chyba że podasz mi skład koktajlu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30893
Dobra niech Ci wisi
Płatki owsiane,kakao,maslanka truskawkowa,mleko w proszku odtłuszczone,jaja,ser biały z tego robie koktajla oczywiscie w odpowiednich proporcjach:D Skoro jestem mezo:P to czy dobra mam ilosc kcal
powinienem przy tej ilosci kcal cuz przytyc na masie miesn.:D??
Niewiem o co zabradzo chodzi w tych proporcjach 1:4 takze wytłumaczy to ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli ci tak zależy na tym koktajlu to go rób ale przynajiej usuń mlepko w proszku... bo to jest prawie sama laktoza czyli odłoży się w posaci tłuszczyku.

Jak sama nazwa wskazuje to sa proporcje czyli na 1gB ma przypadać 3/4g WW
Czyli jak w poisłku masz 40gB to do tego powinineś mieć około 120-160gWW

Napisz całą dietke od nowa z dokładnymi ilosciami kotajili i warzywami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30893
JUz niewiem sam kurde jaka dieta skomplikowana:/Na poczatku treningowl jadlem byle co,duzo i co ok 2-3h i roslem a teraz jakies dietki robie i rosne srednio na tych dietkach:/Niewiem juz sam czy pic te koktajle,ale czym je zastapic?poza tym mam tak gupio bude ze musialbym w szkole jesc 3 posilki bo mam 10 lekcji:/Niewiem juz sam co mam jesc kurdeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
luknij sobie kilkanascie postów niżej tam masz moją dieke którą wrzuciłem do Oceny post: "Dietka do wglądu" możesz jechać na niej choć wymaga jeszcze dopracowania ;) Co do posiłków w szkole to nie ma problemu żeby zjeść kanapki czy zrobić "sałatke" z tuńczyka ryżu i warzyw a poetm wciamać w szkole ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to się dzieje w przyrodzie

Następny temat

Dieta

WHEY premium