SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase 75kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
WItam mam 18lat 181cm wzrostu, staż na siłowni to niecały rok. W tym roku mam zamiaru zacząć pożądną masówke, aktualnie waże 75kg.
Zażywam również kreatyne - DNT 5g na czczo przed śniadaniem w DT 5g na czczo przed śniadaniem i 5g po treningu

1 posiłek
75g płatki kukurydziane
2 jajka kurze
300ml mleka 1,5%
588kcal 25,6b 19t 77,6WW

2 posiłek w szkole:
150g piersi z kurczaka
80g ryżu białego
sałata, pomidor itp
10g oliwy z oliwek
550kcal 33b 16t 63WW

3 posiłek
4 kromki chleba razowego ok 150g
50g szynki z poledwicy albo z piersi kurczaka
serek wiejski 200g
540kcal 37b 12t 67WW

4posiłek - obiad w domu przed treningiem:
tu niestety nie mogę sobie sam przygotować i jem to co rodzina, ale zwykle staramy się jeść jakieś makarony, ryby, miecho itp. Jak widzę,
że brakuje białka to posiadam jeszcze odżywkę białkową i nadrabiam

5 posiłek po treningu ok.40min
analogicznie to posiłku numer 2, lecz troche mniej ryżu a do tego owoc

6 posiłek :
125g twarogu chudego
50g mleka do twarogu
150g chleba razowego
290kcal 26,5b 7t 30,6 WW


W sumie:
2518kcal + obiad(powtarzam, że nic nie mogę z tym zrobić)
154b+obiad
70t + obiad(tu często jest go troche)
301WW + obiad

Dziękuję z góry za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz przybrać na wadze to musisz wyjsc ponad swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Oblicz je i dodaj do tego 200kcal

płatki kukurydziane jako stałe źródło węglowodanów nie są dobrym pomysłem, sprawdź też ich jakość ile w tych płatkach jest kukurydzy

Obiad musisz wliczać, nie możesz przewidziec co bedzie na obiad, ale zważyć i wliczyc w bilans już tak.

Szynke najlepiej zamień na coś innego, ale tylko 50g to juz moze zostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Tak, wyliczam mniejwięcej ile tego wychodzi z obiadu, zwykle wychodzi w takim obiedzie około 500-600 kcal i staram sie je bilansować ewentualnie w innych posiłkach, a co do płatków kukurydzianych to czy one koniecznie odpadaja? Po płatkach owsianych mnie mdli i wolałbym na nie nie przechodzić, chyba że w ostateczności. A co do zapotrzebowania to wychodzi około 2750kcal czyli mam nadwyzke gdzies okolo 300kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nadwyżka będzie ok.
Płatki jako stałe źródło są słabe, ale czasami możesz jeść. Tak jak pisałem, sprawdź skład ile w tym jest kukurydzy, jak bardzo są dosładzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
na opakowaniu jest napisane 92% kukurydzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to są ok, ale tak jak pisałem nie traktowałbym tego jako stałe źródło węgli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia plus dieta. Efekt po czterech dniach?

Następny temat

Dieta dla siatkarz

WHEY premium