SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase, ewentualne poprawki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
Witam, wstawiam dietę na masę, proszę o ocenę i dodatkowe rady dot. diety.
Wiek: 18
Waga: 71kg
Wzrost: 176cm
Staż na siłowni: 6 miesięcy bez przerwy + rok z przerwami (średnio co miesiąc, miałem problemy z motywacją...).
Jeśli chodzi o białko sojowe, ja jestem zdania że trzeba spróbować wszystkiego, więc proszę nie pisać że białko to nie zawiera potrzebnych aminokwasów do budowania masy, starałem się łączyć je z bialkiem zwierzęcym. Obiadu nie uwzględniałem, wiadomo różnie bywa(obiadki w domu:) Wersja którą wstawiam nie jest jedyna, oczywiście makrele w inne dni będę zastępował jajkami,twarogiem i tuńczykiem.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
Po treningu jakiegoś banana jeszcze wcisne:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
Co to za ilość węgli na śniadanie, zarzuć ze 100g owsianych. Zamiast białka sojowego z 3 jaja zarzuć. 'chcesz spróbować' ale po co, jak jest udowodnione, że jest ch.jowe :P. Szkoda kasy, kup lepiej za to kurczaka albo jakieś lepsze białko. Przy wyborze sojowego pewnie kierowałeś się ceną. http://www.b******.pl/odzywki-bialkowe/1770-ostrovit-perfect-wpc-80-750g.html masz tu tanie, lepszej jakości białko.
pos 2- ryż biały zastąp pełnoziarnistym. dorzuć warzyw.
połącz 3 z 4 i zjedz 100g ryż pełnoziarnisty + 150g kurczaka. 40g to mój york je dużo więcej.
pos 5 więcej! robisz masę wkońcu!!
6- wywal te białka i zarzuć mięso z ryżem/makaronem + warzywa+tłuszcze.
Nie wiem które posiłki sa przedtreningowe/potreningowe, ale 1,5 przed treningiem zjedz z 30g białka, 70 węgli, odrazu po trenignu banan, a potem za ok. pół godziny 100g może być ryż tym razem biały + 150g mięsa/ryby.

Zamiast zapychać każdy posiłek białkiem w prochu jedz więcej mięsa. Liczba węgli niech wyniesie chociaż 350 (120g więcej niż w Twojej diecie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
Piosiłki 2-5 jem w szkole i wyznaczyłem je sobie na przerwy, niestety niektóre są za krótkie, ale pomyśle i 2 większe posiłki. Razem z kolegą będę na dniach zamawiał białko, Zamówię narazie Ostrowia WPC 1800g - na miesiąc powinno starczyć, Po południu zrobie poprawki i wrzucę scr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sojowe off, obiadki domowe off, bez mleka tez przezyjesz:), masa z głowa ! powodzenia i czekamy na screen z poprawkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
Nie zastosowałem wszystkich Twoich rad.
1. Rano nie dam rady zjeść 100g płatków i 3 jaj, musi wystarczyć tyle ile dałem:P, nie wiem czemu ale jest mi rano niedobrze.
2. Jako że nie mam zbytnio kasy, pozwoliłem sobie na 1 pierś dziennie tylko, więc wstawiłem w to miejsce 30g białka z ostrowi.
3. bez przesady, nie zapycham się samym prochem, 60g białka dziennie to chyba nie dużo:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
śniadanie to najwazniejszy posiłek, musisz sie przemóc. zmiksuj płatki z mlekiem, bananem i odrobina cukru w blenderze i wypij w formie koktailu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
a reszta dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1991
b/t/w ... za dużo białka, za mało tłuszczy NNKT - węgle wyglądają spoko, ale to sam musisz w ostatecznym etapie ustalić. Orzechy włoskie zwiększ porcję do 40 gram, dodaj oleju lnianego i łososia/makrele, wywal białko w proszku. Zwiększ różnorodność, bo padniesz po tygodniu.

ćwicz.. jedz.. śpij.. rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
twaróg na kolacje będe zamieniał makrelą, czasami tuńczykiem. A kurczaka z ryżem przyrządzam na różne sposoby. Mam nadzieje że utrzymam tą dietę na długo. Dzięki za porady, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to piszcie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
ryz pelnoziarnisty przed treningiem. białka nie jest za dużo, tłuszczy moze być troche więcej,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Frankfurterki

Następny temat

Po wykonanych cwiczeniach - brzuch ?!

WHEY premium