SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
195 wzrostu, obecna wga 89 kg. Ogólnie wyglądam bardzo proporcjonalnie, szczególnie uwydatnione mięśnie klatki piersiowej (obw 110 cm), ale tylko one, mam dosyc szerokie plecy, a moje ręce wyglądaja jakby zostały przyklejone od innego ciała, obwód bicepsu 38 cm :( Mam rowniez dobrze umięśnione mięśnia nóg, niestety ręce pozostawiaja bardzo dużo do życzenia. Nie wiem juz jak mam się odzywiać, jestem sudentem dziennym, a na studiach wiadomo, rano zajecia, koło i tak człowiek troche nie dojje, chciałbym aby ktoś z Was pomógł mi w ułożeniu takiej prostej diety, z która łatwiej będzie mi osiągnąć mase ciała. Chciałbym aby składała się ona z produktów takich łatwo dostepnych, zwłaszcza dla studenta, tzn tak aby móc moze nie jak natańszym kosztem, ale poprostu ogólno dostępnymi produktami przyrządzać sobie jadłospis i łatwo dosyć je przygotowywać. Bardzo prosze o pomoc. A co do nie proporcjonalnych rąk?? to juz chyba na dział trening :)

Bez Kasy nie ma Masy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedynie co mi sie nasówa to CZYTAJ posty podwieszone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
https://www.sfd.pl/temat240536/

prosze i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
j/w

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do sprawdzenia. Zapraszam!

Następny temat

ciepłota ciała

WHEY premium