SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 699
Witam
Mam 16 lat 172cm wzrostu, 53kg wagi. Staż około 3 lata z przerwami. Chcę już na poważnie zacząc ćwiczyć. Mam sprzęt,plan i dietę do sprawdzenia. Moim celem jest przybranie ok.10kg mas mięsniowej gdyż jestem ektomorfikiem i starsznie mało jem więc jestem starsznie chudy.
Oto moja dieta. Co o niej myślicie ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Moim zdaniem powinieneś rozłożyć to tak węgle 50 %, około 30-25 % białka oraz około 20 % tłuszczy. Poza tym
strasznie dziwne masz te posiłki ryż, makaron i płatki ? taka dieta by mi przez gardło nie przeszła.


Zmieniony przez - marcin1187 w dniu 2014-08-02 01:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Edit: Nie doczytałem zapotrzebowanie masz na poziomie 2300 więc dietę powinieneś dociągnąć do 2800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 699
No własnie dziwnie jest ułozona bo nie mam pomyslów jakie posilki jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 699
A co myślicie o tej diecie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
dużo za dużo tłuszczy !!! Jak możesz na posiłek jeść sam makaron ? Strasznie dziwna ta dieta dla mnie, nic konkretnego omlet plus ryż, sam makaron ? nie możesz ułożyć jakiegoś posiłku np. 100 g makaronu 100 g ryby 10g oliwy i jakies warzywka ? Na śniadanie masz platki bez mleka ? Same je będziesz wcinać popijając wodą ? Na śniadanko np. serek wiejski lekki 200g , 20g, powideł do tego, i platki z mlekiem. Do ryżu z kurczakiem dodaj jakiś sos od takiego jedzenia ja bym osobiście się porzygał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady w trenignu , ocena

Następny temat

Dieta na mase 26 lat 177 cm 75 kg

WHEY premium