SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny [84kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 384
Moja żona zapoznała się z tematem i stwierdziła że kategorycznie mam zakaz schudnąć. Owszem. Mam "lekki" brzuszek ... ale cała reszta wygląda jak z "Oświęcimia".
No i teraz pankowie możecie podpowiedzieć mi coś mądrego .. ?
Dodam że po ok 2 tygodniowych obserwacjach nigdy w życiu nie jadłem 2700 kalorii. Strasznie jest mi ciężko osiagnąć ten poziom. Z trudem i razem z odżywkami dochodzę do 2200 jalorii.
Tak jak napisałem na samym początku. Ja nie chcę chudnąć! Wręcz chciałbym przytyć ... ale chce jednocześnje zrzucić brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taxidermy
Moja żona zapoznała się z tematem i stwierdziła że kategorycznie mam zakaz schudnąć. Owszem. Mam "lekki" brzuszek ... ale cała reszta wygląda jak z "Oświęcimia".
No i teraz pankowie możecie podpowiedzieć mi coś mądrego .. ?
Dodam że po ok 2 tygodniowych obserwacjach nigdy w życiu nie jadłem 2700 kalorii. Strasznie jest mi ciężko osiagnąć ten poziom. Z trudem i razem z odżywkami dochodzę do 2200 jalorii.
Tak jak napisałem na samym początku. Ja nie chcę chudnąć! Wręcz chciałbym przytyć ... ale chce jednocześnje zrzucić brzuch.


Ty nie masz schudnąć tylko pozbyć się tkani tłuszczowej :) Stosując odpowiedni trening siłowy plus jakieś biegi/rower polepszysz mięśnie górnej części ciała a z brzucha zejdzie opona. Mi doradzali tak samo a mam sporo mniejszy brzuch od twojego :P Też się dziwiłem, że muszę pozbyć się tkanki tłuszczowej bo nie mam z czego :) Ale jak chcesz aby były jakieś efekty musisz się stosować do rad bardziej doświadczonych.
Co do jedzenia. Rób sobie koktajle. Jeden może mieć nawet 1200 kcal i łatwo wchodzi. Może zastąpić jakiś posiłek (śniadanie/kolację).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 384
Jakie koktajle np ? Ja pije bialko i czasami gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robię przykładowo:
- płatki owsiane 30g
- banan
- mleko 260ml lub kefir
- białko WPC 30g
- wiórki kokosowe 15g
- masło orzechowe 50g

Proporcje sypiesz sobie takie jak chcesz. Możesz dodać też owoce. Ja dodawałem mrożone owoce leśne. Wszystko miksujesz i posiłek z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Wydaje mi się, że niestety nie rozumiałeś w czym rzecz. Masz wysoki poziom tkanki tłuszczowej. Nie ma innego wyjścia niż jej redukcja. Jest to jedyne słuszne rozwiązanie nie tylko dla Twojej sylwetki, ale również, a w zasadzie przede wszystkim dla zdrowia. Jest to pierwszy etap w kształtowaniu sylwetki, więc nie jest istotne jak będziesz chudo wyglądał za 5 miesięcy. Sensowny cel osiągniesz za 2-3 lata. Nie ma możliwości, aby go przeskoczyć i przejść od razu do kolejnego. Skończy się to otyłością i problemami zdrowotnymi. Dopóki tego nie zrozumiesz nic nie osiągniesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 384
Mam jeszcze pytanie o kreatynę Olimp Creatine 1250 Mega Caps. Sugerujecie brać po 2 tablatki 2x dziennie czy może być 3 tabletki 2x dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 384
Zapytałem ponieważ biorę ję od 3 miesięcy - 2x dziennie po 3 tabletki - ale byłem średnio zadowolony z efektów.
Zasugerowałeś zmniejszenie dawki wiec efekt pewnie będzie jeszcze słabszy. Może poszukam innego produktu który na mój organizm zadziała lepiej.




Zmieniony przez - taxidermy w dniu 2021-06-06 12:32:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Czego oczekujesz po stosowaniu kreatyny? Jakie efekty uzyskałeś, że jesteś niezadowolony z nich? Niestety nie ma lepszego suplementu pod kątem pozytywnego wpływu na pracę naszych mięśni, niż kreatyna, więc nic nie znajdziesz w tym kierunku. Myślę, że wszystko już zostało opisane w tym temacie i problem Twój to nie 4, czy 5 gramów kreatyny, a Twoje podejście do kształtowania sylwetki, odżywianie i ilość kalorii w diecie. Tutaj sugeruję wprowadzić zmiany, a kreatyny daj ile chcesz. Czy będzie to stała suplementcja małą dawką, czy cykl większą ilością nie ma znaczenia.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Gainery w wieku 13 lat

WHEY premium