SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę 3300kcal.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
Wstaw zdjęcie zobaczymy jak to wyglada . Jeżeli jest powyżej 20% to masa będzie kiepskim pomysłem ,będziesz kręcił się w kółko i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
dokladnie , jak napisal kolega wyzej, mialem identyczna sytuacje z ktorej na szczescie wybrnalem i wiem jednak ze powoli jest najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Nie no 25% jak wrzuciłem ankiecie to nie mam. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale przeoczyłem ten punkt i zostało tak jak w szablonie, a teraz już nie moge edytować. Zrobie foto będzie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak wyżej koledzy już wspomnieli, istotą masy jest wejście na nią w odpowiednim momencie.
A body fat ma istotne znaczenie, wrzuć zatem zdjęcie do wglądu
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Fota z przed chwili. Weźmy pod uwagę, że jest koniec dnia i brzuch nabity po całodziennym jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
niestety, redukcja mlody czlowieku :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
Nie wiem czy tak specjalnie się ustawiłem ale można podejrzewać wadę postawy u Ciebie .poglebiona lordoza co nie zmienia faktu ze redukcja będzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jakbym widziałą swoją pogłębioną lordozę Warto skonsultować z fizjo.
I jak wyzej Flex, redukcja na pewno wskazana, masa w późniejszym czasie.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
O prosze, lordoza, wlasnie czytalem kiedys o tym i zlekcewazyłem. Czas sie za to wziać. Dzieki Wracajac do jedzenia:
1. Od ilu kalorii polecacie zacząć?
2. I czy w takim wypadku te zestawy posilkow co wrzuciłem wyżej mogą zostać czy na redukcji to musi wyglądac jakoś inaczej?

SOGi już lecą do Was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Wg. kalkulatora na potreningu.pl do utrzymania wagi potrzebne mi będzie 3500 kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opuchnięte nogi po interwałach

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 70kg

WHEY premium