SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na dni beztreningowe i aerobowe.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tak chyba będzie najlepiej. powodzenia.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Rozmowa jest wtedy gdy dwie strony mają coś do powiedzenia w danym temacie. Ty niestety nie znasz absolutnych podstaw dietetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
W każdym daniu musi być białko.Zero cukrów, tłustego żarcia,smażonego.Żadnych panierek.Zero napojów słodzonych.Wskazana woda niegazowana.Jeść mniej a częściej i się nie napychać.pO treningu spozyc pełnowartosciowy posiłek.Uzupelniać aminokwasy przed treningiem i po... trochę wiem lecz nie wiem wszystkiego.A wy zachowujecie się jak typowo polska pomoc publiczna...prosze przejsc do okienka obok a potem do drugiego i tak kółeczko się zamyka :) czy to bank, czy Urzad Skarbowy to wszedzie panuje to samo... z jednego do drugiego.Zamiast wprost powiedzieć to zawsze jest jakies zaganianie w kozi róg.

Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-23 21:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Dopiero kiedy sam pojmiesz podstawy obliczania ilości makroskładników na dany dzienny wydatek energetyczny wtedy będzie sens stosować zbilansowaną dietę efektywnie. Nie ma na to przepisu typu: zjedz worek ryżu a będziesz rósł lub chudł. Musisz zrozumieć podstawy: poszukaj o obliczaniu zapotrzebowania energetycznego. W zbilansowanej diecie nie ma pojęć : "mała miseczka ryżu"



Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-11-23 21:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Wyliczyłem zapotrzebowanie itd.Już ogarniałem tabelę Vitalmax więc jestem w temacie.Wyliczanie też robiłem ale nie miałem jeszcze składników diety....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Czyli mam wszystko wpakowac do vital maxa i mam się zmieścić w moim dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym tak ? potem wypisze ile gram czego mi wyszło i podam wszystkie te białka węgle itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
qrwa to jest typ O.o

1.liczysz zapotrzebowanie
2.odpalasz vitalmax
3.układasz dietę w vitalmaxie i obserwujesz ile jeszcze ci zostało do zapotrzebowania
4.po ułożeniu wrzucasz tutaj dietę do sprawdzenia

czego tu nie rozumieć? ...

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Człeku ! Zrobiłem to już miech temu ! Wyliczyłem zapotrzebowanie, odpaliłem vitalmaxa ułozyłem diete... tylko wyszła ona troche do du*y. Teraz ułożyłem nową i dałem ją w tym temacie.Nie łatwiej napisac zebym to wrzucil poprostu do vitalmaxa ? Pisałem tysiace razy że juz zapotrzebowanie wyliczyłem... Tylko nie wiem co mam na trójkę wrzucic.Wszystko co mogłem rozkminić to wpakowałem w te dietę.

Ok a więc na kg masy ciała przypada mi 2382 Kcal. Na 2,1kg masy ciała 165,9g białka, na 1,3kg MC 102,7g tłuszczy i na 2,5kg MC - 199g węglowodanów.

Zaraz wstawię nową dietę bez nr.3 i dam znać.

Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-29 21:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
gośc powiedział byś wrzucił btw na kg masy ciała

czyli np. masz 200g białka i ważysz 100kg to masz 2g/kg białka

nadal nie rozumiesz?

i edytuj posty

masz całą diete podać w ten sposób by było widać ile gram jest np. ryżu, bo tak to niema bata by dietę ocenić

nie ważysz ile zjesz tylko ważysz ile masz zjeść

jak będziesz jadł ileś tam kurczaka i potem wrzucał wagę tego kurczaka do diety to tak jej nie ułożysz

ustalasz sobie np 200g kurczaka i tyle żresz, czaisz?

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Ok i właśnie o to mi chodziło bo już chciałem wyjąc cała padline z zamrażarki, podzielić na porcje i ważyć. to zostane przy tych 200g cycku z kuraka.Zaraz wszystko wrzuce do Vitala.teraz tylko jeszcze pytanie.Jak chcę np. poranną jajecznice usmażyć na 1 łyzce stołowej oleju bądź oliwy z oliwek to mam tez wpisac to jakos w tabele ? I jak wygląda sprawa suplementów (białko i węgle) je też jakoś mam umieścic ? Co do btw. 165,9g białka na 2,1kg masy.

Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-29 21:44:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy etap-porządna DIETA

Następny temat

Dieta redukcyjna ocena/pomoc

WHEY premium