SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na dni beztreningowe i aerobowe.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
A więc przechodze do sedna sprawy.
Mam diete redukcyjną połaczoną z suplementacją.

Suple : Carbonox oraz PVL Mutant Pro, do tego teraz dokupuję 120 kapsów Thermo Speed Extreme lecz nie wiem czy to jest dobry pomysł.

Menu:

1.Jajecznica na sucho z 2 jaj z pomidorem w kawałkach na 1 łyżce oliwy z oliwek.
2.Mała miska piersi kurczaka z ryżem ciemnym + olej z pestek dyni i do wymieszania i zjedzenia :)
3.Dwa banany
4.Przedtreningowy posiłek składający się z resztek brokuł wymieszanych z kawałkami piersi indyka i kaszy gryczanej - malutka porcja zeby w brzuchu sie nie kotłowalo na siłowni.
5.po treningowy posiłek... piers kurczaka(ok.200g)+ryż ciemny
6.Twaróg light bądź jakiś inny poza tłuściochem :D do tego jakaś miazga mrozonki wazywnej zalanej olejem lnianym, oczywiście mala porcja.

Teraz na podstawie takiej diety... jak powinna wyglądac dieta w dni aerobowe i dni wolne od treningu (reg.) ?? Czy dodanie do listy supli tego thermo speeda nie rozwali mi watroby ?! I pytanie bardziej nie z paki... dawkuję to białko i węgle w prop. 30g i 50g. Od 3 dni moj mocz zmienił zdecydowanie kolor na ciemno żółty i to taki bardzo.Czy jest to spowodowane problemami z nerkami ?? Suple cisnę od miesiąca a problem z kolorem mam od 3...4 dni

Wiek:20
Wzrost:180
Waga:78
Cel:Redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha oraz rzeźba.
Suplementacja:PVL Mutant Pro,Olimp Carbonox.
Zapotrzebowanie wyliczone z vitalmax : 2300Kcal.

Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-23 14:14:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Nie ma zastoju, nawet nie wiem poprostu chciałem cos nowego wprowadzić ale już mam odpowiedź od znajomego więc nie ważne.Poprostu po jakimś czasie można robić split z tego co wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
3 dalej do wymiany !

po co Ci carbo i gainer podczas redukcji gratuluje

btw rozpisz na kg masy ciała bedziemy rozmaiwać wrzuć do dziennika posiłki zobacz na w3itaminy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Węgle dla mięśni na regenerację i zabezpieczenie na aerobach.Białko kupiłem żeby lekko się podbudować lecz zauważyłem że już trochę robi się sadełko Jutro mam zamiar jechać po nowe suple a to białko już dokończę.Coś może ktoś odp. w sprawie mojego kolorowego problemu ?? Bo troche zaczyna mnie to denerwować... KG na masy ciała ?? chodzi Ci że mam w gramach wyliczyć całą szamę ??

Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-23 17:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Masz napisać ile z diety wyszło gram węglowodanów tłuszczy i białek co tu nie jest zrozumiałe?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Czyli wziąc wagę kuchenną i ważyc ile zazwyczaj będe jadł porcji i wagę w gramach wklepywać do Vitalmaxa si ?? Bo akurat mam w domu wszystkie składniki. Zaraz to ogarnę i napiszę. Rozumiem że nie wliczać w to oleju i miesa ktore mam w zamrażarce :D

Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-23 19:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wróć do PODSTAW UKŁADANIA DIETY bedziesz wiedział o co mi chodzi ty masz wiedzieć ile dawać ryżu czy kaszy a nie ważyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
edit: juz masz odp, cos późno odswiezylem strone

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2010-11-23 20:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Szukałem podstaw układania diety i nic, jakieś swojskie tematy ale nic konkretnego... Ja nie bede sie ani kaszą nai ryżem napychac.Siąde do garów porobię sobie porcji na tydzien i wrzucę do zamrazarki gotowce.Potem w kuchence bede sobie odgrzewać.Zobacze jak to bedzie, narazie jem wg. tego co już ułożyłem i porcje tak by sie zapchać ale nie nażrec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Może tego narazie się trzymaj jak dorośniesz i przyzywczaisz się pogadamy pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Dorosne ?/ o co ci chodzi koleś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
S.m.p.a. jak napiszesz coś w miarę zrozumiałego to może sie kiedyś dogadamy.Bo jak narazie to naprowadzasz a potem zbijasz z tropu.Ja jako wogóle nie doswiadczona osoba szukam porad a nie bezsensownej paplaniny o dorastaniu i inych głupotach.Jak nie potrafisz prosto doradzić to najlepiej nie odpisuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy etap-porządna DIETA

Następny temat

Dieta redukcyjna ocena/pomoc

WHEY premium