SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na cyklu. Za fachową pomoc sogi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 979
Witam
Jestem teraz w 3 tygodniu cyklu superki z winem. 2 lampy supry i 1 wina co dwa dni. Idzie mi ładnie ale nabieram tez tłuszczu. Wiem ze to wina diety. Wiec zabrałem sie za układanie diety. Z obliczen wynika mi ze potrzebuje 2736kcal podstawowego zapotrzebowania. No i oczywsice plus 500kcal. Wydaje mi sie to troche mało. Waze 95kg przy 193 cm. Tłuszczu bedzie z 20%. ALe czy tych kalori nie jest za mało. Na koncu podałęm link do postu w dziale odzywianie w którym dokładnie opisałem co i jak licze. Chce nabrac jeszcze troche masy tylko czystej z jak najmniejszą iloscią tłuszczu dodatkowego. BO potem mam zamiar sie ciąc. Za pomoc sogi. A zalezy mi na czasie bo kuracja jeszcze bedzie trwała max 4 tygodnie i chce to jak najlepiej wykorzystac. Oto link
https://www.sfd.pl/temat189229/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205651
szk8 piszesz ze dotychczas Ci ladnie idzie lecz zaczal pojawiac sie takze tluszcz moim zdaniem obetnij troche wegli a dodaj bialka i powinno byc ok.
Ile bialka,wegli,tluszczy spozywasz?

EDIT: Doczytalem ze nie wiesz ile wegli (bialka mozesz smialo ok 3 g/kg na cyklu)
Z tluszczami zejdz tez do max 1 g/kg.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-03-09 16:24:27

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2423
przy wicince dieta weglowodanowa nisko bialkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
ja niewiem jak ty to liczysz....przy tej wadze i wzroście normą powinno być ok 3500kcal np
350gr białka ~1400kcal albo więcej
250gr ww ~1000kcal albo mniej
100gr fat ~900kcal albo więcej
co daje 3300kcal----------do tego lekkie aeroby i problemu niepowinno być
lub np LC
300gr białka
ok 100gr ww
i ok 300gr fatu co by dawało 1200+400+2700=4300kcal---ja przy takiej ilości kcal +aero bezproblemowo buduje lbm....i lekko pale fat

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205651
-zuzia- "przy wicince dieta weglowodanowa nisko bialkowa"
chyba niskoweglowodanowa a wysoko bialkowa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Och tak problem w DIecie...musisz kupić lepszy kalkulator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 979
thatman zobacz linka którego podałem i bedziesz wiedział skąd to licze.. Według wzoru z działu "odzywianie" WIec nie wiem czy moje wyliczenia są dobre czy nie. Mozesz sprawdzic i cos napisac wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
niemoge ....niemusze tam lukać bo mam podobny wzrost do ciebie -3cm i ok 6kg więcej a więc napisałem ci to co sam jade(LC) czyli 300b/300f/100ww...następnie co tydzien zwiększam o 10gr ilość białka a tłuszczu co 2-3tyg tez o 10gr

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 979
Ale Ty zapewnie masz duzo mniejszy poziom tkanki tłuszczowej. A to jest chyba istotne przy układaniu diety czyz nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
mozecie powiedziec co robicie ze macie tyle wzrostu???
zauwazylem ze wiekszosc strongmanow ma srednio ponad 185 a oni raczej koksuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27432
poprostu leprze koksy kupujemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezba

Następny temat

zastrzyki przeciw zapalne

WHEY premium