SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na cyklu sterydowym !?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10447

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18 lat

Waga

110

Wzrost

185

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

117

Obwód uda

64

Obwód talii

95

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

40%białka 50% węgli 10% tłuszczy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy sam dianabol drugi prop i dianabol

Opisz swój plan treningowy

4 dniowy split

Cel cyklu

masa siła - wycinka-siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 miesiące

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15-20 byłem na mierzeniu tkaniki tłuszczowej wyszło 17,4%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do tycia

Stan zdrowia

ogólnie dobry ale szeczegółowe badania chcę zrobić przed cyklem

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 140 martwy 200 przysiad 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
Będę robił dwa cykle masa i wycinka. I pytanie brzmi: Jak wygląda dieta na takim cyklu chodzi mi o makro ile węgli,białka i tłuszczy ?
Na takim cyklu mamy dużą syntezę białek tzn. dowalić białka troszkę więcej ? Dołączę wpis bo nw czy dobrze to rozkminiłem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
za duzo białka moim zdaniem 3.5 g to jest maximum 3 jest optymalnie. skoto masz tendencje do tycia uciał bym troszke wegle a tłuszcz podbiłbym do 150g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
ale węgle są na regeneracje ? Tłuszcz podbił w jakim celu ? Energie chyba lepiej dostarczać z węgli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
ta dieta jest podzielona etapami :D Zaczynam od 4200kcal a kończe do 5200kcal żeby nie wskoczyc odrazu na 1000kcal aby się nie zalać stopniowo bd dodawał węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
tak wegle sa na regenerazje uzupełnisz nimi glikogen czyli czysta energi jezeli nie zostanie ona wykozystana w pełni odłozy sie jako tłuszcz. tłuszcz natomiast tez jest bardzo wazny bierze udział w procesie regeneracji i wzrostu komórek w wiec łatwiej bedzie utrzymac czy zbudowac mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94458 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Wchodzac na cykl powinienes znac swoj organizm jak reaguje na rozny rozklad btw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
Ale obczajcie dietę, którą dołączyłem. Do diety dochodzą jeszcze warzywa i witaminy. Dużo wody bd pił około 5l dziennie. A co do tłuszczy nie chcę już podbijać znacznie kcal bo ich już troszkę jest :D Jakie jest zapotrzebowanie białka na kg masy ciała na takim cyklu? Cykl to meta,enan,deca i na koniec wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94458 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
nic tylko pogratulować głupoty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94458 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
w takim wieku takie cykle? twoja sprawa,nandrolon w takim wieku to strzał w kolano

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
niby jaki są skutki uboczne takiego cyklu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia - co robic?

Następny temat

oxa prop tren odblok?

WHEY premium