SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa - brak przyrostów.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Wcześniej w sumie nie zastanawiałem się nad dokładnym B/T/W, raczej typowo ilość kalorii - tak też prowadziłem redukcje etc.
Dziś przychodzę z problemem. Mianowicie na poniższej diecie jadę już około miesiąca i nie widzę przyrostów (no może z cm na brzuchu ). Mam ~18 lat, 180cm wzrostu i ważę 72kg. W okresie czerwca do końca sierpnia zrzuciłem ok. 8kg fatu, przy czym zostało mi troche na klacie, przez co chcę pierw trochu przymasować, a tak za np. 2 miesiące znów na chwilę zarzucić redukcję. Myślałem, że będąc endo raczej z przyrostem nie będzie problemów, ale zonk. W ostatnim tygodniu nawet dałem sobie na chwile czasu, nie ćwicząc wcale (normalnie 3x/tyg FBW + lekkie aero) - tak samo, waga stała w miejscu.
Dobra koniec paplaniny, poniżej dieta:

#1

mleko 200ml
płatki owsiane 100g
3 całe jaja kurze
banan
orzechy włoskie 50g



#2

2 kromki razowego
kurczak 50g
masło


#3

2 kromki razowego
kurczak 50g
masło




#4
kurak 200g
kasza gryczana 150g




#5
mintaj 200g
ryz paraboliczny 150g


#6
ser twarogowy
slonecznik 2 lyzki
oliwa z oliwek lyzka


W vitalmaxie wyszło mi:
B:3,0
T:1,4
W:5,3
Łącznie 3325kcal

Posiłek 4 (przedtreninowy, 5 potreningowy) są powiększone, ale innego wyjścia nie ma, bo nie wyrabiałem inaczej z zapotrzebowaniem. Nie pisałem teżo surówkach bo ich oczywiście nie wliczam.
2,3 się zmienić nie da, gdyż w szkole mam 5minutowe przerwy, gdzie dojście z parteru na 2 piętro jest wyzwaniem, a co dopiero zjedzenie jakiejś potrawki innej niż mała kanapka.
O odżywkach też nie myślałem, zwłaszcza, że nie mam w obecnej chwili za dużo funduszy.

Z góry dzięki za pomoc.

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
daj 2g pelnowartosciowego bialka
fatu z 1,5g

jak bys byl endo taka ilosc wegli by cie pozadnie zalala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Ok sproboje, dzieki.
Natomiast co do budowy.. To w takim razie co jest grane?
Jak bylem w podstawowce to bylem gruby jak beka, w gim zawsze troche brzucha i kawal nogi byl ;d
Teraz jak zrzucilem te kilosy na wakacjach i poprawilem metabolizm nagle stalem sie ekto-endo? :P
Ciezko mi to zrozumiec, bo mezo to raczej nie jestem :P (no chyba, ze zalany za mlodosci xd)
W kazdym razie sproboje jak napisales i zobaczymy efekty.

Zmieniony przez - Xardero w dniu 2009-10-31 17:40:55

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Nie wiem czy przypadkiem nie mylisz endo z mezo :)

pzdr

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
a mi sie wydaje ze ta diete masz tylko rozpisana a jej dokładnie nie trzymasz.

tez tak kiedys mialem raz to odpuscilem raz to i brakowalo kcal. Czlowieku z taka masa jakbym ja zjadł 3300kcal to waga szłaby jak szalona a endo nie jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Raczej nie myle pojec, bo napisalem "zalany mezo" raczej by ujac ten paradoks :P
Specjalnie w tym okresie nie wypilem ani jednego chociazby browara, ani nie jadlem fastfoodow nic z tych rzeczy. Najgorsze to, ze diete trzymam. Niech sie zdarzylo gora 3 dni, w ktorych zjadlem cos innego, lub mniej - zdarza sie. No ale gdzie reszta? Bo nie wierze w to, ze mozna zmarnowac miesiac przed 3 dni w roznych okresach :P

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście ze zbilansowanej na Carb Cycling

Następny temat

Tuńczyk z biedronki

WHEY premium