SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta low carb do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Brakło Ci 10g białka :> będzie katabolizm . . Radze posiłki robić w różnych kombinacjach , cały czas mielone z ryżem zbrzydnie ^^ . Jeżeli tyle kalorii Ci trzeba to w miarę mieścisz się w marko

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Ok, poprawione ;)
Mam nadzieję, że teraz redukcja lepiej się rozkręci,


Zmieniony przez - d_singe w dniu 2017-02-10 10:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Obserwacja i lustro , będzie dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Tylko nie wiem czy w tym przypadku zrezygnować z aerobów po treningu, czy je może ograniczyć do 2x w tyg po 40min? Bardziej wole robić interwały w DNT... 40min aerobów 3-4x w tyg już mi się znudziło od ich kręcenia przez 1,5mc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Interwały w dni nietreningowe 2x i z raz 20 minut po treningu i wystarczy. . Robienie cardio po 40 minut po siłowym to błąd

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Całość węglowodanów daj po treningu. Słonecznik do eliminacji. Mięso mielone zamień na cały element i ew. zmiel samemu lub w sklepie. Do posiłków daj warzywa. Podstawą diety jest urozmaicanie a nie mięso + ryż.

Poza tym pierwsze co powinieneś zrobić, to wkleić wypełnioną ankietę działu.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-02-11 17:06:41
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Jak po treningu? a co zrobię z tłuszczami w 3 posiłku? Co jest złego w pestkach z wiejskim?
150g suchego ryzu niby wygląda dość skromnie, ale po ugotowaniu już tak nie jest... zjedzenie tego przed i po treningu... nie wiem czy się nie porzygam... W DNT robię też interwały i nie wyobrażam sobie zjedzenia 75g ryżu przed treningiem... kolka po 5min gwarantowana.
Mimo, że mięso i ryż może się dla wielu wydawać monotonne, mi osobiście taka szama pasuje. Robię raz i nie muszę stać godzinę w kuchni i się zastanowiać co by tu zjeść żeby się kalorie zgadzały.



Zmieniony przez - d_singe w dniu 2017-02-14 21:57:17

Zmieniony przez - d_singe w dniu 2017-02-14 22:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jakich pestkach w wiejskim? Nie rozumiem. Słonecznik to źródło omega 6, jednego z najsilniejszych czynników prozaplanych. Posiłku nie masz jeść przed treningiem a ok 2-3h przed nim. Aby w czasie wysiłku nie czuć go na żołądku.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanko o smażenie

Następny temat

Makroskładniki - problem

WHEY premium